Heidi on kuli ?

Siksi sen naama on tuhkanvärinen?
16223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ihmekös sen silmätkin on kierot?

Äänestä

Oiskohan se joku kirgiisipiru?

Äänestä

sieltäpäin ainakin

Äänestä

Mutantti nepalista luulisin!

Äänestä

Se sopisi hyvin Halvan lakritsi-mainokseen ,eiks vaan?

Äänestä

Niin sopisikin ja lapinnoidaksi johonkin saamelaiseen hupiohjelmaan !

Äänestä

Kyllä sen kierot silmät viittaavat vahvasti sinne kirgiisipirun suuntaan

Äänestä

Ehei sinnepäinkään ,se on Burmalainen

Äänestä

Se on kyllä niin nuija ämmä ,että jos se onkin kloonattu apinasta ja kulista?

Äänestä

Älkää pilkatko apinarotua !!

Äänestä

Olen samaa mieltä ,koska apinat eivät ole vähäpäisiä.

Äänestä

Se pääsisi Halvan mainokseen heti ?

Äänestä

Niin tai korkeasaareen

Äänestä

Ei sinne huolita sekasiittoisia !!!

Äänestä

Hei sehän pääsisi viemärisukeltajaksi ,kun se on niin likainen niin rotat ei pelästyisi sitä viemärissä?

Äänestä

niinkö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KulipääHeitsu kirjoitti:

Siksi sen naama on tuhkanvärinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu