Oikotiellä nyt tänään LAUANTAINA, mutta huomaan että minun ilmoitustani ei ole mainostettu suurella punaisella tekstillä eikä myöskään kohdassa "tänä viikonloppuna"
Nyt menetän varmaan useita ostajia jotka uskovat Oikotien näyttöön eivätkä lue ilmoitustani tai luulevat sen olevan peruttu.
Ilmoitin asuntoani myytäväksi
yksityinen ilmoittaa
3
445
Vastaukset 3
- Maksaa erikseen
Oletko varma että olet ostanut toiminnon Hakutuloskorostus? Ei se ilmoitus muuten näy sillä suurella punaisella tekstillä. Se maksaa erikseen.
Jos olet tuon ostanut eikä se toimi, niin ota yhteyttä Oikotiehen ja tee valitus. - gahrh
varmaan kuule noi korostus tekstit maksaa ihan erikseen extraa.. otahan selvää!
- sadf fsad
Eiköhän ne asunnonostajat käy läpi kaikki vaihtoehdot. Itse en ainakaan suoraan ostaisi sellaista kämppää mitä on mainostettu isoin kirjaimin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2801117Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "249920Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49900- 98841
- 99789
- 73778
- 107659
- 64566
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2541Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11440