Neljän viikon kuluttua sitten kerron yleisölle miten kävi-sen lupaan!
Tällä hetkellä olen toivoa täynnä.
Tosimies71
12175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Älä nyt jaksa taas. 4viikon päästä sulla ei ole mitään kerrottavaa. Muuta kun jatkat tuota ruikutustas :))).
Sinä ennustat siis nykyisin tulevaisuuttakin!?:-) Neljä viikkoa on nyt vain odotettava. Käytätkö delfoi-menetelmää tuohon ennustamiseesi, vai millä metodeilla? Olen itse lukenut eri ennusteita ja siltikään en aina onnistu. Teeeeeeeeeee on suomen pätevin ennustaja-jeeeee,,,
Laskelmoin, ja enustin tuon, persoonasi ynnättynä kertomuksiisi ja kirjoitelmiisi :))). Ole hyvä vaan :) ajattelin vaan valmistaa sinua, et älä sit tipu korkeelta ja lujaa :))).
Niinpä. Siltikin kirjoitteluni ei nyt ihan kerro persoonaani, mutta tottakai tiedän olevani impulsiivinen. Sitten taas toisaalta osaan olla rauhallinenkin.
jaa :)).
Huh! Hieman oli kiireinen päivä, joka alkoi neljältä-siksi meninkin eilen nukkumaan 20 jälkeen ja tunti sitten lopetin. Strategiasuunnitelmia ensi vuodelle,,,,:-) Täällä ei näköjään muut, kuin teeeeeeee kommentoi.
ollaan niin hel.vetin kyllästyneitä sun lässyilyyn, mikä ei ikinä johda mihkään.
Kiitos kohteliaisuudesta. Eihän sitä koskaan tiedä mihin tämä johtaa.
No ainakin Tosimies yrittää, mutta et sinä sitä Ajista saa.
Onhan hänellä Toivo. Ettäs kehtaakin kehuskella olevansa Toivoa täynnä!
Homppeli?
Kiitos taas kauniista sanoista arvon yleisö. Minulla on onneksi suodatin tällaista varten, eli ei tunnut miltään haukkumiset,,,