Paskaa lavalla ?

on siinnä

kun aina joku menee vetään jonkun paskan laulun. Esitys voi olla ok, mutta se valittu kappale, siis niin paskaa musiikkia.

7

441

Äänestä

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gfchvbjnlmök,.ä

      So ? Itse kukin vetää siellä mitä vetää. Vetäisihän ponikin ihan oikeat p*skat lavalle....naurettavaa sinne hilata poneja käppäilemään pitkin esiintymislavaa.

    • P*rseensuti

      Tänään taas nähtiin kuinka surkea Suomen taso on : nämä kaksi lopussa jatkoon valittua pikkunulikkaa lauloivat esityksensä aivan päin p*rsettä, ja molemmat jatkoon !! Olisi jossain jenkkilässä naurettu pihalle jo alussa. Mutta Suomi on Suomi.....hyvässä ja pahassa.

      • Oli siis taas

        paskaa lavalla kerrakseen ?


    • Sing Along !

      Siinä sitä paskaa lavalla riittää... Niin kuin myös täsä Talentissa...

      • resdtfyhuijok

        Totta. Katsoin ekaa jaksoa tuota Sing Alongia ehkä 10 minsaa, ja sitten tuli sellainen myötähäpeän tunne, etten ole sen jälkeen enää katsonut.


    • kukkeli4

      Ei Suomen Talentin esiintyjät pääsisi USA:ssa edes telkkariin asti.. Siis yksikään minkään kauden esiintyjä

    • jaba5

      Sweet! I've just received my free Riot Points!

      >> FreeRiotPoints.me

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      717
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      610
    5. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      579
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      184
      520
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    Aihe