kun aina joku menee vetään jonkun paskan laulun. Esitys voi olla ok, mutta se valittu kappale, siis niin paskaa musiikkia.
Vastaukset 7
- gfchvbjnlmök,.ä
So ? Itse kukin vetää siellä mitä vetää. Vetäisihän ponikin ihan oikeat p*skat lavalle....naurettavaa sinne hilata poneja käppäilemään pitkin esiintymislavaa.
- P*rseensuti
Tänään taas nähtiin kuinka surkea Suomen taso on : nämä kaksi lopussa jatkoon valittua pikkunulikkaa lauloivat esityksensä aivan päin p*rsettä, ja molemmat jatkoon !! Olisi jossain jenkkilässä naurettu pihalle jo alussa. Mutta Suomi on Suomi.....hyvässä ja pahassa.
- Oli siis taas
paskaa lavalla kerrakseen ?
- Sing Along !
Siinä sitä paskaa lavalla riittää... Niin kuin myös täsä Talentissa...
- resdtfyhuijok
Totta. Katsoin ekaa jaksoa tuota Sing Alongia ehkä 10 minsaa, ja sitten tuli sellainen myötähäpeän tunne, etten ole sen jälkeen enää katsonut.
- kukkeli4
Ei Suomen Talentin esiintyjät pääsisi USA:ssa edes telkkariin asti.. Siis yksikään minkään kauden esiintyjä
- jaba5
Sweet! I've just received my free Riot Points!
>> FreeRiotPoints.me
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202482Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401682Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6651102- 1081022
- 71982
- 98936
- 48895
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk85780Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33746- 90732