Paskaa lavalla ?

on siinnä

kun aina joku menee vetään jonkun paskan laulun. Esitys voi olla ok, mutta se valittu kappale, siis niin paskaa musiikkia.

7

401

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gfchvbjnlmök,.ä

      So ? Itse kukin vetää siellä mitä vetää. Vetäisihän ponikin ihan oikeat p*skat lavalle....naurettavaa sinne hilata poneja käppäilemään pitkin esiintymislavaa.

    • P*rseensuti

      Tänään taas nähtiin kuinka surkea Suomen taso on : nämä kaksi lopussa jatkoon valittua pikkunulikkaa lauloivat esityksensä aivan päin p*rsettä, ja molemmat jatkoon !! Olisi jossain jenkkilässä naurettu pihalle jo alussa. Mutta Suomi on Suomi.....hyvässä ja pahassa.

      • Oli siis taas

        paskaa lavalla kerrakseen ?


    • Sing Along !

      Siinä sitä paskaa lavalla riittää... Niin kuin myös täsä Talentissa...

      • resdtfyhuijok

        Totta. Katsoin ekaa jaksoa tuota Sing Alongia ehkä 10 minsaa, ja sitten tuli sellainen myötähäpeän tunne, etten ole sen jälkeen enää katsonut.


    • kukkeli4

      Ei Suomen Talentin esiintyjät pääsisi USA:ssa edes telkkariin asti.. Siis yksikään minkään kauden esiintyjä

    • jaba5

      Sweet! I've just received my free Riot Points!

      >> FreeRiotPoints.me

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pride-rautu korvaamaan kirjolohi

      Kekkosen saatanan tunari meni muuttamaan aikoinaan sateenkaariväen kalan nimen. Unkarin vallankumouksen innoittamana n
      Maailman menoa
      32
      2401
    2. Purran aikaisemmat kannattajat siirtyneet Lindtmanin leiriin

      Melkoinen muutos on käynnissä Suomen politiikan kentällä. Tulevista häviäjistä on hirmuinen kiire päästä ajoissa voittaj
      Maailman menoa
      100
      2282
    3. Järkyttävä hetki - Ellen Jokikunnas pöyristyy italialaisen lääkärin työstä

      Unelmia Italiassa -sarjassa ollaan Ellen Jokikunnaksen perheen kanssa Italiassa. Jokikunnas ja Rask ovat rempanneet kakk
      Tv-sarjat
      18
      1319
    4. Oot tosi epätavallinen

      ja erikoinen nainen. Tykästyä ikihyviksi sun kaltaiseen naiseen, mitä tästä pitäis edes ajatella.
      Ikävä
      49
      1197
    5. Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta

      Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o
      Maailman menoa
      33
      1142
    6. Etkö sä muru mussakaiseni ymmärrä

      Että me päästään lähenemään vain kaveruuden kautta? Vain siten mä voin lähettää sulle kuvia ja viestejä 😌 Tänäänkin o
      Ikävä
      25
      880
    7. Etkö voi antaa edes vihjettä mulle?

      Minkä vain me tiedettäisiin? Naiselta miehelle.
      Ikävä
      51
      830
    8. Muistatko? Maisa Torppa jakso räjäytti Veitolan somen: "epäaitoa ja teeskentelyä"...

      Maisa Torppa täyttää tänään 35 vuotta, onnea! Maria Veitola vieraili Yökylässä-ohjelmassa aikansa kohujulkkis Maisa To
      Suomalaiset julkkikset
      11
      791
    9. Kaksi viikkoa enää Rakas...

      Tietäisinpä miten toimia...
      Ikävä
      53
      735
    10. Sammuuko meillä

      Kipinä kun ei enää nähdä
      Ikävä
      56
      714
    Aihe