Hyvä kokoomus

On se hyvä että kokoomus otti asian esille,sairaat töihin.luulis kansa viimmein heräävän kenen kelkassa ollaan.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Syytät myös samalla lääkäreitä ja tarhantätejä ammattitaidottomuudesta!
Kokoomus on "todellinen työväenpuolue" EKn talutusnuorassa!
Varsinkin kokoomuksen taholta huomaa, että "vastakkainasettelun aika ei ole ohi"!
PTHYI!!!

Äänestä
  • En syytä ketään,eiköhän tarhatäti ole liian pienituloinen äänestämään kokoomusta.Liian moni on mennyt siihen lankaan,että veroja lasketaan.Tähän on tultu nyt kokoomuksen ja kepun ansiosta,viimmeiset 10v.veroja laskettiin n.3-5miljardia nyt nostetaan välillisiäveroja ja karsitaan menoja onko se sitten uuristamista vai leikkausta jokainen saa päättää itse,ettei tule syytettyä ketään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


@Ajattelija kirjoitti:

On se hyvä että kokoomus otti asian esille,sairaat töihin.luulis kansa viimmein heräävän kenen kelkassa ollaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu