Osaako joku neuvoa, mikä vibraattori olisi sekä hiljainen että tehokas? Ovatko Citymarketin tuotteet hyviä?
Vastaukset 3
- Nainen 1957
Paras on Cilikoonidildo ilman moottoria!
- Anonyymi
Auttakaa kokematonta! Runkkaan sähköhammasharjalla, mutta se pitää liian kovaa ääntä, joten tarvitsisin jonkun hiljaa värisevän asian joka löytyy kotoa.
Kyllä kaikki surisevat esineet ovat niin kovaäänisiä, että jos lähellä olevia pelkää, ei niitä voi käyttää, vaan pitää sormettaa sormin. Toiset pitävät siitä kovin, jos vittu on venynyt niin auki, että se on aivan kipurajalla.
Pullo on hyvä. Kun työntää pullon kaulapuoli edellä vittuun, saa sen niin auki, kuin haluaa. Usein se aukeaakin hätkähdyttävän runsaasti ja ihanoittavasti. Jos riittää, voi myös käyttää paksua dildoa. Aikaa tulee käyttää runsaasti. Voi katsella ja ihailla levitettyä vittuaan peilistä.
Mutta kaiken ihanempaa on, kun antaa myös veljen, muun pojan, poikakaverin tai luokkakaverin katsella herttaista onanointia. Tällöin on syytä rohkaista samanaikaiseen masturbointiin vastapäätä.
Ei ole pakko olla yhdynnässä, eikä edes olla romanssia, mutta etukäteen on tällöin väärinkäsitysten välttämiseksi kerrottava, ettei yhdyntää ole. On myös madollista, että vaikka ensitapaamisella nuoret hyväilevät toistensa paljaita sukupuolielimiä, poika tietysti myös myös tytön sisältä.
Parhaat neuvot saa vastakkaisen sukupuolen edustajalta. Ei missään tapauksessa tarvitse ns. seurustella, vain iloa ja avointa mieltä. Paljon iloa sinulle tai teille! 🌹👀
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411907Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7111312- 1011067
- 102918
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88914- 66761
- 33662
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.69532Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13528- 78511