Navigare-aiheinen kevennys

Muistan jonkun mussuttaneen huonosta olympialaiskommentaattoriemme tasosta taannoin.

Kun vanhaa keskustelua ei näillä hakukoneilla löytynyt, niin tässäpä irlantilaisten mallisuoritus näin omana otsikkonaan:

http://www.thatvideosite.com/v/5852
3196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hieno suoritus, ei mikään tosikko!

Äänestä

Oliko aito selostus? Tyyli oli kuten hauskoissa kotivideoissa, eli viihdyttävä?

Äänestä

"There was a signal, the start must bee soon", "I don't know about sailing tactics, but that didn't look right..." Jotenkin tuohon malliin se kommentoi. Ei ainakaan teeskennellyt tietävänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Syntymähumalassa? kirjoitti:

Muistan jonkun mussuttaneen huonosta olympialaiskommentaattoriemme tasosta taannoin.

Kun vanhaa keskustelua ei näillä hakukoneilla löytynyt, niin tässäpä irlantilaisten mallisuoritus näin omana otsikkonaan:

http://www.thatvideosite.com/v/5852

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu