Esitän tyhmää ja kevytkengäistä "tyhjäpäätä"

Aloittajalla on paha ongelma.............!!!
Hän viihdyttää itseään.
491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ikävä
Viestien määrä:121 757
Uusien viestien määrä (24h):831

Äänestä

· Hae treffiseuraa · Suhdechat · Sinkkuchat
Keskusteluketjujen määrä:109 982
Viestien määrä:463 350
Uusien viestien määrä (24h):3052

Äänestä

Hölöpölö, täälähä sä tekstaat 24/vrk kaikille eri palstoille ittes kans.

Äänestä

Uskottelet itsellesi asioita, joita et edes aio toteuttaa. On oltava myös muualla, kuin palstalla, jos aikoo todella ystävystyä IHMISTEN todellisesti. Ei palstaystävät korvaa liveystäviä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


töks töks. kirjoitti:

Aloittajalla on paha ongelma.............!!!
Hän viihdyttää itseään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu