Uskaltaako joku?

Pitäisi koota BlackLooks, johon kerätään mustia ehdokkaita. Enkä tarkoita tässä nyt taantumuksellisia tai vanhoillisia. Kaipa tuollaisenkin listan saisi kerätä muiden jatkoksi. Ehkä joku perussuomalainen vaivautuu?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Silloin Mika Illman tulisi esiin ja laittasi esitutkintaan...

Äänestä
  • Mutta sanonpa, että Ahmed Hassan, Rkp:n helsinkiläiskandidaatti ei ole kovin miellyttävän näköinen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mustia kasvoja kirjoitti:

Pitäisi koota BlackLooks, johon kerätään mustia ehdokkaita. Enkä tarkoita tässä nyt taantumuksellisia tai vanhoillisia. Kaipa tuollaisenkin listan saisi kerätä muiden jatkoksi. Ehkä joku perussuomalainen vaivautuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu