PUTIINI MENETTÄMÄSSÄ VALLAN NL-VENÄJÄLLÄ;

281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puttella on sellaiset verkostot ettei se menetä valtaansa

Äänestä
  • kyseinen mafioso olisi varmaan jo ollut luopumassa, mutta sitten tuli arabikevät ja säikäytti.

    Se kun ei Putinin kaltaisesta tyypistä ole mikään niin kauhea ajatus, kuin se, että Venäjästä tulisi joku päivä aito demokratia.

    Nyt mennäänkin sitten Putin/Medvedjev muutama vuosikymmen ja sisäministeriön mafiosot ja ne oligarkit, jotka eivät uhmaa Tsaaria, pulskistuvat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nauruksi pistää..... kirjoitti:

http://blogit.mtv3.fi/ahtiainen/2012/10/08/lapsista-tuli-aseita/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu