äänestämättä tuota Rkp:n apupuoluetta. http://jotu.puheenvuoro.uusisuomi.fi/54701-kemira-growhown-myynti-ja-valtion-omistajaohjauksesta-vastaava-jyri-hakamies
Kannattaa muistaa tämä Kokoomuksen
teko ja jättää
766
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
... No ei enää ees mikää uutinen et son täys katastrofi kun pistää kokoomuslaisen sähläämään YHTÄÄN MITÄÄN! :/
Olli Pekka Heinonenkin Kokoomuslainen ja sekin tais olla samanlainen talouskyky kuin laskutaidoton Katainen.
Ja johan se on jo sanonta, että joku tekee "Sasit", eli viime hetkellä (ministerinä) myy valtion omaisuutta minkä pystyy.
Tai .. Sasi on ihmiselle susi!
Niin, tämä Suomen "ykkös-narkoleptikko" tappoi yhden ja vammautti toisen ihmisen ja sai 6700 €:n korvauksen em. teosta. JÄRJETÖNTÄ. Mutta "kyky-, työväen- ja paremminvointipuolue" Sekoomukselta voi odottaa mitä tahansa."Hoidetaanhan" Suomen asioita "suppean matikan kuutosella", tuon Siilinjärven matikkaneron, Hiki-Pinokkion ollessa "ohjaimissa ja tulokset/teot näemme/tiedämme.
tuo on yksi suurimpia tunareita suomessa. kun on häkää päässä,on luonnotonta ja mahdotonta toimia. jos et usko,kokeile itse.
on todella lyhytnäköistä ja suurta typeryyttä myydä perustoimintoihin liittyviä liiketoimia ulos.
en tiedä mitään hyvää häkän toimissa ja samanmielisiä on suuria määriä.
http://www.youtube.com/watch?v=MHdHTyrOgPI