zysse aivan raivona kun rikollista mamua ei voida karkoittaa takaisin kotimaahansa(tigerin ampuja),vaikka kaksi kertaa on karkoitusmääräys tullut.
Hyvä että kokkareidenkin piirissä löytyy vähän otetta näiden pas-ka mamujen suhteen.
Hyvä että kokkareidenkin piirissä löytyy vähän otetta näiden pas-ka mamujen suhteen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joo jos se olis ollu persu,niin täällä taas vesipäät olis kiljunu että "persu huusi siellä silmät ulkona päästä blaa blaa blaa...
pois pakkoruotsi
Perussuomalaiset ja Kansallinen kokoomus ovat "eräästä" asiasta hyvin paljon samaa mieltä. Perussuomalaiset on nyt se puolue, joka puhuu asioista niiden oikeilla nimikkeillä ( populismia hah hah haa ) ja Kokoomuksen väki on mielissään.
Kun "likainen" työ on tehty, niin veikkaan, että Perussuomalaisten tilalle oppositioon istahtaa eräs marginaalipuolue, jonka kultturelli futisministeri istuu nykyään premiumaudin takapenkillä, vaikka oikeampi kuljin olisi "kaalimaan cadillakki".
Muutos alkaa nyt kunnallisvaaleista.
Zyssen isä taisi olla luottojuutalainen, joka huusi aina kaksi isokokoista gestapon miestä apuun, kun huomasi jonkun kanssajuutalaisen tekevän jotain luvatonta.
Niin, sitä voi miettiä miten Benkun vanhemmat selvisivät holokaustista jossa lähes koko Euroopan juutalaisväestö tuhottiin, nimittäin siinä valossa, että poika nyt nostaa itseään, kerää valtaa ja rahaa milloin mitäkin suomalaista jo valmiiksi lyötyä vähemmistöä nuijien ja nöyryyttäen eliittiasemastaan. Zyskowicz on kyllä ehdotonta perusaatelia vaikkei puolueeseen kuulukaan, enää holokaustdenialismi uupuu, sitten mies on täydellinen pers.
Suomeen ja Ruotsiin tulivat ne juutalaiset, jotka olisi hirtetty Israelissa.
Juu lisää vaan näitä kristittyjä maahanmuuttajia Vietnamista, kun sopueutuvat näin hyvin suomalaiseen kulttuuriin. Kai edustaja Hirvisaari muisti puolustaa uskonveljeään.