Onko tällä palstalla ihmisiä joilla olisi vaippa fetissi?
vaippa fetissi?
laardipallero
7830
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mulla on vaippafetissi. Vaipat on kiinnostanut jo aika kauan
Mulla on kans vaippafetissi. En tiedä mistä tällainen kiinnostus vaippoihin on peräisin, mutta olen yrittänyt oppia hyväksymään itseni sellaisena kuin olen. Haluaisin toteuttaa tätä juttua tyttöystäväni kanssa, mutta ongelmana on se, että häntä ei kiihota vaipat lainkaan tai niin hän on ainakin sanonut. Unelmoin, että hän vaihtaisi mulle vaipan ja kohtelisi kuin pientä lasta. Pelkään kuitenkin, että tällainen touhu saisi hänet vaivaantumaan. Olen yrittänyt puhua tästä asiasta hänen kanssaan, mutta nolostun heti kun alan puhua siitä. En tiedä mitä minun pitäisi tehdä. Miten te, jotka elätte parisuhteessa toteutatte tätä juttua kumppaninne kanssa? m20v
Kyllä vaipat on käytössä. Eipä noita vaipoista kiinnostuneita naisia oikein ole, ja käännyttäminenkin on melko varmasti tuhoontuuomittu yritys. Hyvällä onnella naisesi lähtee menemään.
Ei tosiaankaan! Jokainen meistä vanhenee ja silloin se voi olla ajankohtaista! Vaipat kuuluvat lapsille ja dementoituneille vanhuksille!
Onhan tämä melko tavanomaista.
Vaippafetissi on yksi yleisimpiä parafilioita.
Johtuiskohan vaikkapa siitä että kaikki me ollaan ne vaipat päällä koettu turvallisuuden tunnetta vaivaiässä. Silloin kun oli huoletonta ja paksut vaipat rapisi housuissa.
Juu ja kyllä tää fetissi on melko vahvana meikäläisessäkin :P
Muiden muassa.
terse tänneki juu on mullaki ollu toi vaippa fetissi jo kauan niin ajattelin kysyä et oisko tääl halukkaita tapaamaan olen siis mies mut mulle ei oo välii kumpi mies/nainen ja muut noi jotka ei ymmärrä nii niis ei kannata välittää
[email protected]
Vaippafetissi on yhdyssana.