Rikollisille oleskelulupia

Oma maa ei huoli kovia rikollisia:
http://yle.fi/uutiset/suomessa_on_kymmenia_karkotettuja_jotka_eivat_kelpaa_millekaan_maalle/6339494

Eikö muka ole kansainvälistä sopimusta, että oman maan on otettava vastaan.
599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä tämä hyysärlandia huolehtii kaikista maaiman murhaajaressukoista!!

Äänestä

Ruotsiin ja kun Ruotsi ei huoli niin ne lähetetään Suomee josta saavat turvapaikan. Täytyy olla muuta puhuttavaa että maanpetturihallitus voi jatkaa rahan jakamista ympäri eurooppaa.

Äänestä
  • Norjassa lopullisen karkotuksen saaneita vaarallisia mamu-
    rikollisia noin 1500 jotka eivät vain yksinkertaisesti lähde
    maasta pois!Politi on voimaton!!Ja pelkästään Oslon alueella
    3500 etsintäkuulutettua rikollista,mamuja jotka oslon poliisin mukaan kattavat norjan rikoslain koko kirjon,murhaajista
    sakkolaisiin ja kaikki siltä väliltä!!Nämä tiedot rahmiksesta!

    Äänestä

SUOMEN PÄÄTTÄJILLE JA VIRANOMAISILLE KELPAA KAIKKI SAASTA MAAILMALTA !
Suomen ei ole mikään pakko myöntää oleskelulupia karkotetuille ulkomaisille rikollisille, mikään kansaivälinen laki ei määrää sitä!
Perskeles hampit vain lautalle ja hinataan kansaivälisille vesille, menkööt mihin haluavat !



SUOMALAISET SAIVAT JÄLLEE ELINKAUTISEN ELÄTETTÄVÄN !

Tilaa palstan RSS-syöte
Aloita uusi keskustelu
Poista kirosanafiltteri käytöstä








Late Lapista.
30.3.2012 09:21
0

http://yle.fi/uutiset/kotimaa/2012/03/ruandalaispastorille_elinkautinen_joukkotuhonnasta_3372554.html












Tämän joukkomurhaajan käräjöintiin on jo pantu miljoonia euroja, Suomalaisten veronmaksajien rahoja!
Nyt meidän pitäisi alkaa vielä elättämään hamppia vankilassa, koko hampin loppu iäksi!?
Eikö olisi jo aika ryhtyä tyhjentämään maamme vankiloita ulkoamaisista rikollisista?
Nyt kun on Suomeenkin tullut noita halpalento yhtiöitä, olisi melko edullista palauttaa rosvot, ja raiskaajat sekä joukkoraiskaajat, sinne mistä ne ovat tänne tulleetkin!
Sanoipas siihen stubelot ja muut kukkahattuämmät/ukot mitä sanovat !


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kummaa touhua kirjoitti:

Oma maa ei huoli kovia rikollisia:
http://yle.fi/uutiset/suomessa_on_kymmenia_karkotettuja_jotka_eivat_kelpaa_millekaan_maalle/6339494

Eikö muka ole kansainvälistä sopimusta, että oman maan on otettava vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu