Neljän tähden illalliset

NTI:n fani

Miksi täällä ei ole tämän ohjelman kommentteja?

Todella kiva ja mielenkiintoinen sarja. Löytyy niin upeita ihmisiä kuin uskomattomia törppöjä. Paras jakso tähän mennessä oli Jorma Uotisen ja kumppaneiden jakso. Sivistyneet ihmiset ovat sivistyneitä näissäkin merkeissä.

3

164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pilasi koko jutun

      Tämä Töölön hempukka oli kyllä vastenmielistä katseltavaa.Miten tollasia älykääpiöitä edes valitaan ohjelmiin.Kateellinen huonokäytöksinen taisi olla lääkitys pielessä tai oliko unohtunut ottaa.Ohjelma on ihan hyvää katsottavaa paitsi tämä 30.10 tullut jakso.

      • soittakaa apuvoimia

        Oliko tällä neidillä joku vakava mielenterveysongelma, jota ohjelman tekijät eivät tienneet, vai mistä oli kyse? Ikävää, että tuollaista henkisesti häiriintynyttä ei ohjata asiallisesti hoitoon, vaan annetaan ohjelman tulla julkisuuteen.
        Jotain vastuuta odottaisi ohjelman tekijöiltä ja käsikirjoittajiltakin.

        Ohjelman odottaisi olla hauska ja hyvän ruoan ystäville, samalla näyttävän luonnikasta ja kohteliasta yhdessäoloa ja seurustelua, keskustelua.
        Ja tässä en tarkoita korkeakoulutusta tai tiedekeskustelua, vaan normaalia käytöstä, kohteliaisuutta toisia ihmisiä kohtaan ja huomioon ottamista.

        Parempaa tasoa ohjelmille kiitos - teki pahaa katsoa tälläistä. Enemmistö suomalaisista nuorista on fiksuja, tämä nainen oli ääripää huonoa käytöstä ja tarvetta henkisestä hoidosta ja avusta.


    • Huppistfga

      Siel ne kokkailee. Ja kokki auttaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

      Olet järkyttävä.
      Ikävä
      258
      5576
    2. Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?

      Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!
      Huittinen
      60
      2798
    3. Haluan sua ihan vtullisen paljon

      Kokonaan ja seksuaalisesti. Pää räjähtää kohta
      Ikävä
      94
      2526
    4. Martina on käynyt puhumassa viisauksia

      Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      407
      1658
    5. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      104
      1420
    6. SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?

      SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä
      Yhteiskunta
      30
      1239
    7. Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!

      Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse
      Juomat
      10
      1159
    8. Voiko vauva uskoa ?

      Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9
      Helluntailaisuus
      266
      1014
    9. Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus

      Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte
      Sinkut
      181
      959
    10. Haapaveen nähtävyys?

      Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u
      Haapavesi
      42
      955
    Aihe