sitä enemmän kaikkia rantaruotsalaisia aletaan vihaamaan - vasemmalta oikealle.
Mitä enemmän RKP suhmuroi ja lahjoo
vasuri-
578
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
"Mitä enemmän RKP suhmuroi ja lahjoo sitä enemmän kaikkia rantaruotsalaisia aletaan vihaamaan - vasemmalta oikealle."
Aikuisten oikeasti RKP ei suhmuroi tai lahjo ollenkaan. Mutta vähemmistöviha saa kokoajan yhä räikeämpiä piirteitä. Miksi? Ja miksi sinä osasllistut panettelun levittämiseen? Kuulutko myös hallaaholaisiin, vai oletko vain puhdasoppinen nettifenno??
Mistä rautaako tietää, että rkp ei lahjo?? Kun tämä uskomus on kansalla syvä ja laaja
Anna todisteet. Että asia voidaan unohtaa.
Kanske koettelemus kunde gräva fram bevisen om motsatsen istället.
Lahjonta on kova syytös, ei sinulla sattuisi olemaan jotain konkreettista todistetta syytöksesi tueksi?
Viimeksi aidosti lahjonnasta epäiltynä on ollut persu, ei suinkaan RKP. Keskusvaalilautakunta on tehnyt rikosilmoituksen kunnallisvaalien persuehdokkaasta.
Kaivelepas nyt ensin se malka omasta silmästäsi ja ala sitten kerätä todisteita väitteillesi ettet sinäkin jonain päivänä löydä itseäsi raastuvan penkiltä kunnianloukkaus- tai viharikossyyte niskoillasi.
Odotamme mielenkiinnolla listaustasi RKP:n harjoittamasta lahjonnasta ja suhmuroinnista.
P.S.
Linkit mukaan!
Lahjusten sijasta tietyt verkostot tekevät tarjouksia, joista ei voi kieltäytyä...