Amerikalle nyt myrskytuho keräys

Eikö olisi aika auttaa jo amerikkaa siellä on kovat myrskytuhot. Jätetään vaikka vanhukset hoitamatta ja sotaveteraanit. Eikä hommata suomalaisille 9000 asuntoja talveksi.Silloin saadaan kerättyä sievoinen summa amerikkaan.
1280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

olisi kylvettävä, kuten 60-luvulla Vietnamiin.

Äänestä
  • USA pelasti Vietnamin joutumasta kommunistien käsiin....joskus se vaati myrkkyä!

    Hyvä USA!

    Äänestä

  • Hyvä jenkkiläiset kirjoitti:

    USA pelasti Vietnamin joutumasta kommunistien käsiin....joskus se vaati myrkkyä!

    Hyvä USA!

    Nei kyllä pelastanut yhtään mitään muuta kuin itsensä, kun karkuun lähtivät.

    Äänestä

  • Luuseri jenkit kirjoitti:

    Nei kyllä pelastanut yhtään mitään muuta kuin itsensä, kun karkuun lähtivät.

    Etelä-Vietnam on jo aika hyvällä mallilla, jossa USA oli auttamassa taistelussa kommunismia ja kommunisteja vastaan. Ostin kesällä kesäkalusteet jotka olivat tehty Etelä-Vietnamissa......ei Pohjois- Vietnamissa.......siellä olivat ne kommunistipirut voimissaan orjuuttaen kansaansa. Miksi Pohjois -Vietnamista yritettiin paeta etelä-Vietnamiin......hoksaatkos jo jujun!?

    Kunhan höpötät joita 60-luvun juttujasi...olet täydellinen kommunistisen aivopesun tulos.....otan osaa!

    Äänestä

miten ne amerikkalaiset raukat selviää, eikö kansan käsi olekkaan karttuisa?

Äänestä
  • eivät selviä, vaan kuolevat kaikki !

    Äänestä

  • laita Venäjän katulapsille! Ne tarvii rahaa, siellä ei kansan käsi ole karttuinen koskaa ollutkaan!

    Äänestä

  • Toivon, että kirjoitti:

    eivät selviä, vaan kuolevat kaikki !

    Turhaan odotat aina te olotatte muiden kuolemaa.....kommunismi muuttaa ihmisen luonteen sikamaiseksia ja heitä tulee raukkamaisia ruikuttajia!

    Äänestä

Minä lähettäisin pari sika-nauta-säilykepurkkia (ei halal) , koska sieltä Amerilastahan tuli sodan jälkeen Suomeen avustuksina ns. Wilsonin pintaa,oliko se silavaa/pekonia.

Äänestä

Ei muuta kuin nenät punaiseksi ja keräämään varoja jenkeille.

Äänestä

Olen suunnitellut nettikeräysohjelmaa , jossa kolmannen osapuolen haittaohjelma lähettää kaikkien luottokorttitiedot Nigeriaan.

Äänestä

USA ei ole pyytänyt apua..... lähetä rahasi Venäjälle, siellä on viisi miljonaa katulasta ....aloita Pietarista, tilanne on kamala....USA:ssa on omia järjästöja ja uskovia jotka hoitavat ongelmalapsia, mutta Venäjällä ei löydy ketään tuon pitkämn kommunistikauden jälkeen! Nyt sanoista tekoihin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nehän tarvii kirjoitti:

Eikö olisi aika auttaa jo amerikkaa siellä on kovat myrskytuhot. Jätetään vaikka vanhukset hoitamatta ja sotaveteraanit. Eikä hommata suomalaisille 9000 asuntoja talveksi.Silloin saadaan kerättyä sievoinen summa amerikkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu