EVIJÄRVEI

Sitä saa mitä tilaa,pulinat on nyt pulinoitu satojen vuosien kepujen menu jatkuu.Naattikaa.
8222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vaikka tilais persun niin ei saa sitä mitä tilaa!

Äänestä

voi paskakepu

Äänestä

Käykö kepu edelleen toisten lompakoilla?

Äänestä

Kyllä on asiatonta kirioottelua olisitta kunnnolla .Ja S M kans

Äänestä

psykopaat joht.

Äänestä

Ompa rakentavaa keskustelua .Täs kaikille mallksi

Äänestä

Myllis voi palata 4 vuoden kuluttua uudelleen vaalitaistoon.Siihen saakka hymyilen hänen harhaisille jutuilleen.

Äänestä
  • ois nastaa asua etela-pohjanmaalla 1. lapua 2. alavus. 3. alajarvi 4. alavus 5.seinajoki 6. alaharma 7. alavus 8. alaharma 9.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pirkko kirjoitti:

Sitä saa mitä tilaa,pulinat on nyt pulinoitu satojen vuosien kepujen menu jatkuu.Naattikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu