Risuja Suomi24 palstalle.
Nyt kun katselen, niin lihavuusotsikolla on nimimerkki anonymous aloittanut jutun. Samoin tehtaillut vaikka mitä, milloin hän on lihava nainen, milloin 16 vuotias anorektikko, Kanarialla asuva, juurihoidossa ollut tai mitä vaan.
Onko ihan tarkoitus että kuvitteelliset tarinat saa esimerkiksi nytkin ison otsikon. Tokihan tänne saa pistää tarinaa ja satua ihan miten paljon vaan. Vai tehtaileeko Suomi24.fi ylläpito naita jutun alkuja. Voisi edes laittaa eri nikkejä.
Sama nimimerkki feikkialoitukset
impi
3
139
Vastaukset
- jänskää
Minäkin rupesin tarkistamaan tätä samaa ilmiötä, kun oli niin outoja ristiriitaisuuksia saman nimimerkin kirjoitusten välillä.
- impi
Heis
Kaikki aloitukset oli alunperin laitettu nikkiin anonymous.
Jopa mun tämä. En tiedä miksi.
Ja nyt ne on oikeina nikkeinä, niinä kuin on tehty.
Eli Tämä oli olkeasti SUOMI24 tekosia.
Korjattu. - impi.....
naita jutun alkuja tehtailet sinä itse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse554208SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2874108Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1443595Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky923535Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä733054Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit302437Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv361875Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681773Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.141736- 371670