Harmittavana haittana näen sivilisäädyn puuttumisen tulojen ja veroprosenttien lisäksi, olisi suotavaa maiita onko sinkku vai ei.
Hyvä vai huono uutinen?
Puolisokandinaattilistat ilmestyneet!
6
170
Vastaukset
- ano nyymi
Hyvä uutinen että nimeni on edelleen mustalla listalla, sillä missä nimi on kirjoitettu mustalla mustalle pohjalle.
- kakkospostia
Oothan kuullut arabialaisen (?) sanonnan:
"Mustana yönä, mustalla kivellä musta muurahainen. Vain Jumala sen huomaa"
Miten tuon nyt vääntäisi verokalenteriin? Tai puolisokandidaattilistaan.
- sinkku-x
Onko tuo Listakuningas Taipaleen Heikki varattu vai poikamies? Mukavan näköinen Heppu, iloisesti hymyilee kuvissa. Pesän saannissa ei varmaan ongelmia, ainakaan Aromipesän :D
Passelisti havaittu! :D Ja kuka vielä väittää, ettei mainonta ostosteeveessä kannata?....Käyttääkö joku muuten oikeasti Aromipesää?
- Reffejen Toivossa
Just Passeli Miulle!
Kuvakin olis tietty hyvä olla vaan rahahan toisaalta kaunistaa kummasti, eikä silloin ikä- ja pituuserot haittaa! :)
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288497118261.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.326947- 424301
- 223641
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1843440- 122477
- 302445
- 262024
- 402007
- 1631975
- 1051402