Kirppisten pitäjät vastatkaa. Pöytien teko minkä hintaista?

kirppis 1

Jos perustaa kirpparin mitä tulee maksamaan myyntipöytien tekeminen jos ois noin sata päytää? Ja mitä menee suurin piirtein rahaa kirppiksen perustamiseen jos ois noin sata päytää? Minkälainen kassasysteemi ois hyvä ja tilitys asiakkaalle onko se tietty päivä viikossa vai miten? Kertokaa kaikkia mahdollista mikä auttais aloittavaa. Kertokaa kirpparin pyörityksestä, please

1

432

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kassajärjestelmä

      Hei!

      Kirpputoria aloittava yrittäjä tarvitsee varmasti myös helpon ja tehokkaan kassajärjestelmän. Vinkkaisin pilvipohjaista ERPLY kassajärjestelmää (http://erply.com/fi/).

      Aloittavalle asiakkaalle tarjoaa ERPLY 30 päivän ilmaisen kokeilun, jonka aikana voit päättää, onko järjestelmä sinun yrityksellesi sopiva

      .Myös taustajärjestelmä on hyvin tehokas (nopeuttaa päivittäisiä toimintoja, esim. varastonhallinnan osalta). Käyttö onnistuu kaikilla eniten käytetyillä alustoilla (iOS, Android, Linux) ja järjestelmä sopii sekä pienemmän että suuremman yrityksen tarpeisiin.

      ERPLY:n kassajärjestelmän avulla voit hallita myynnin kaikki osa-alueet; kassatoiminnot, tuote- ja varastonhallinnan, asiakasrekisterin, monikanavaisen myynnin ja paljon muuta yhdellä integroidulla järjestelmällä reaaliajassa.

      Katso vaikka opetusohjelmasta heti, miten järjestelmä toimii: https://www.youtube.com/watch?v=xFiam6PB8cs / ohjelmalla on 4 osaa: Kassan esittely, Sovelluksen asentaminen, Lisälaitteiden asennus ja Raportointi.

      Hinnoittelun löydät täältä: http://erply.com/hinnoittelu/
      Kotisivu: http://erply.com/fi/
      Facebook: https://www.facebook.com/ErplySuomi/
      Jos on kysymyksiä, niin maksuton asiakastukemme toimii ark. klo. 9-17. Puh. 358 974790284 tai [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      85
      1888
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      82
      1730
    3. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      51
      1370
    4. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      47
      1317
    5. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      48
      1212
    6. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      120
      1201
    7. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      106
      1047
    8. Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla

      Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!
      Puolanka
      23
      982
    9. Teki mieli

      Huutaa meidän nimet tänne, niin ei jäisi epäselvyyttä. Ikävä sinua urpo.
      Ikävä
      39
      945
    10. Tiedän kyllä sen

      Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen
      Ikävä
      59
      942
    Aihe