Kokoomusnuorten puheenjohtaja Häkkänen

mitä sinulle luvattiin emopuolueesta?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pääsee jonon ohi paratiisiin, ja saa seuraavissa koksujen pikkujouluissa 9 neitsyttä?

Äänestä
  • Ja saa istua Jykän vieressä:) kokkarebileissä.

    Äänestä

  • se on hienoo kirjoitti:

    Ja saa istua Jykän vieressä:) kokkarebileissä.

    ... eipäs kun SYLISSÄ! Ja jos on kiltisti eikä kitise, niin Stubb lupas imettääkin!

    Äänestä

  • se on hienoo kirjoitti:

    Ja saa istua Jykän vieressä:) kokkarebileissä.

    niinhän se Lasse Männistökin aikoinaan kirjoitteli, että oli ollut sen ja sen ministerin kanssa kahvilla vai lounaalla siihen tyyliin että vautsi olis hienoo. Lapsellisuuttaan kai kirjoitti, ihmettelin kun kaveri oli jo niinkin vanha.

    Äänestä

saatko järjestöstä duunia puh.joht.kauden jälkeen?
Kahdella pallilla istuva puheenjohtaja ei nauti luottamusta pitkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina jotakin kirjoitti:

mitä sinulle luvattiin emopuolueesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu