Kiitos kärsimäni hikirauhastulehduksen takapuolessani ja nivustaipeissa on välillä isohkoja finnejä/paiseita ja niistä jääneitä rumia tummia arpia. Varmaa parannuskeinoa ei ole ja ainoana mahdollisuutena päästä eroon on se mahdollisuus, että tauti paranisi itsekseen ajan myötä.
Ja seksiä en viitsi edes yrittää, koska mieheltä takuuvarmasti nousee ällötyksen tunteet pintaan tai vähintäänkin seisokki katoaa pitkäksi aikaa, kun näkee takapuoleni. Ja takuulla ainakin luulee, että minulla on jokin karmea sukupuolitauti.
Ja seksiä en viitsi edes yrittää, koska mieheltä takuuvarmasti nousee ällötyksen tunteet pintaan tai vähintäänkin seisokki katoaa pitkäksi aikaa, kun näkee takapuoleni. Ja takuulla ainakin luulee, että minulla on jokin karmea sukupuolitauti.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Höpsistä! Harva mies on niin kronkeli, että jättää panematta muutaman arven tähden. Voit vaikka kertoa miehelle etukäteen ongelmastasi, niin ei tule yllätyksenä hänelle sit. Kyllä mulle kelpaisit, jos olisit muilta osin siis ookoo :)
Mitäpä jos tuo johtuukin hormonihäiriöstä joka paranee säännöllisellä seksillä.
Mun paras ja aloitteellisin vaki oli samanlainen. Ensimmäisillä kerroilla hän luuli sen olevan minulle ongelma ja halusi riisuutua vain pimeässä.
Myöhemmin itsetunto koheni kummasti kun hän ymmärsi olevensa paljon tavallista parempi pano. Finnitkin hävisivät täysin parissa kuukaudessa.
Jos mies luulee finnejä sukupuolitaudiksi niin vika on miehessä.
Hanki hyvä ja ahkera vaki niin eiköhän ongelma ratkea ihan huomaamatta.
Ei haittaa mitään jos äijällä tai naisella pelaa myös yläpää
minulla on sama ogelmakun sinulla niin muakin pelottaa sama asia kun sinuu että lopahtaako naisen kiinostus siihen kun näkee mun alapään