On semmonen ongelma kun minulta tulee liian aikasin seksin aikana ja nyt kun rupeen ajattelemaan asiaa niin rupee ahdistamaan että olen huono ja mitä nainenkin siitä ajattelee :( . Mitä apua voisi löytyä.
Nopea laukeaminen
Mie
119275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ajattele touhun aikana vaikka sonnanajoa tms. niin kyllä heittää paukkumasta liian aikaisin.
Hidasta välillä jopa pysäytä toiminta hetkeksi ja "kasaa" itsesi uudelleen.Voit käyttä myös puristusrengasta Kullin juuressa.Myös sopiva määrä alkoholia voi auttaa...ei kuitenkaan liikaa.On tosin Juovuksissa tullut naitua tuntitolkulla eikä siitä meinaa tulla valmista ollenkaan.
iän myötä opit että jokainen yhdyntä ei ole viimeinen yhdyntä, vaan kyllä sitä saa.
Eipä mullakaan siinä juuri viittä minuuttia kauempaa mene, kun jo lentää vaikka mitä tekisi.
Täytyy vaan ensin antaa muilla keinoilla naiselle orgasmi ja sitten hypätä pikapanolle kunnolle kostutettuun pilluun.
mutta auttanut on kun on ahkerasti masturboinut.
Eli liian herkässä mielentilassa on turha lähteä pukille paitsi jos on tosi päissään. Silloin on mennyt pahimmillaan 3h jyystäessä. Nainenkin valitteli seuraavana päivänä pimpin olevan kipeä.
Toinen on, että ajattelee muuta kuin itse suoritusta. Vaikka sitten meidän presidenttiä tai
aarno ranista.
Älä hättäile jos tulee sehän on vain hyvä asia,
älä kuivattele välissä vaan vedä toinen
kerta perään jne. Kyllä rupee aikaakin kulumaan
mulla auttaa jos vetää "säännöllisesti" käteen jos et ole purkautunut pitkään aikaan(omakohtaisesti) ainakin minä purkaudun erittäin nopeasti tai sit käytät monta kortsua päällekkäin... johan tunto katoaa:)
Tjoo.
Samaa vikaa. Mut löyty apu, ainaki jonkinmoinen. Seksikaupasta saa sellasta puudutus suihketta. muutama suihkaus ja munan pää on tunnoton. Jaksaa muutaman minuutin pidempään. Parempaa keinoa odotellessa..
Et todellakaam ole huono, eikä kukaan nainen niin ajattele ja jos ajattelee....ei sitten ole tämän miettimisen arvoinen. Et sinä mitään apua tarvii! Minä naisena vastaan näin; Lepää hetki ja jatka kaikenlaista muuta mukavaakin voi naisensa kanssa tehdä.
asia on juuri näin!!! usko pois!! jatka vain muita juttuja, ja voit vaikka odottaa samalla että pääset uuteen nousuun ;)
Minua naisena kyllä välillä ottaa pahastikin päähän jos mieheni tulee nopeasti -eli aika usein. Suhteen alussa se ei vielä haitannut kun seksiä oli 1-7kertaa päivässä (vaikka nopeasti tulikin niin oma kiihotustila säilyi yhdynnnästä toiseen) ja mies myös jatkoi panemista saatuaan orgasmin. Olen sanonut, että syy ei ole hänen ym. mutta viimeksi kun 10minuuttia sitten asiasta keskusteltiin olin niin turhautunut, että sanoin suoraan, että olet osasyyllinen. En haluaisi loukata koska tiedän, että asia vaivaa häntäkin. Muuten seksi on hyvää ja tuntuu ihanalta vaikka orgasmia ei tulekaan, mutta kun joskus oikein kovasti haluat etkä saa niin......onneksi suihku on keksitty :) Mutta toisaalta, sitten kun saan orgasmin mieheni kanssa niin loppuu jäkätyskin pitkäksi aikaa :) Minulla kuitenkaan ei koskaan ole tullut mieleen olla ilman seksiä orgasmin puutteen vuoksi, mutta jos naisellasi tulee ei kiitos-vaihe, kannattaa asiasta keskustella.