Snellmannin lihatuotteet

Tuo Snelman tuottaa noita kunnon ihmisen lhatuotteita kuten esimerkiksi Kunnon ihmisen nakkimakkara.

Onneksi pakkaukseen on lisätty isolla teksti: EI KEPULAISILLE!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä niin! ;-)

Äänestä

Tämä demaripalsta on täynnä räyhääviä, rikollisella rahalla kahdet eduskuntavaalit voittaneita ja päämisiteripaikan vieneitä kepulaisia.

Nytkin lomaillaan etelässä rikollisella rahalla.

Kepu varastaa ja tyhjentää Rahaautomaattiyhdidtyksen, nuorisosäätiön, Sukarin ja Merisalon yritykset, erilaiset adressisäätiöt jne..

Katsokaa tarkkkaan, että tuote esim. adressi ei ole kepulaisen säätion adressi. Silloin ostamalla tuet vain rikollisia.

Äänestä

Kepu MTK tiedottaa, että joulukinkut uhkaa loppua kesken.
Eisk toi ole jokavuotinen uutinen, jolla saatais hilattua keputukia ylöspäin.
On se, vastasin ittelleni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kunnon nakki kirjoitti:

Tuo Snelman tuottaa noita kunnon ihmisen lhatuotteita kuten esimerkiksi Kunnon ihmisen nakkimakkara.

Onneksi pakkaukseen on lisätty isolla teksti: EI KEPULAISILLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu