Mikä biisi sopii tämänhetkiseen tunnetilaasi?

----
402799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 40

Vanhimmat

Robbie Williams : Me and my Monkey sekä Hot Fudge

Äänestä
  • Kuumahumppa =)

    Äänestä

mr.lover, lover.... hehe

Äänestä

Joku synkkämielinen slaavilainen balladi kenties

Äänestä
  • Sinut kerran löysin ystäväin, kuljit hetken yössä vierelläin, silmäs mua katsoi niin, kutsui lemmen haaveisiin...

    Äänestä

Always look on the bright side of life.
by Monty Python :)

Äänestä

Kuunnelkaa on muuten upea biisi.

Äänestä

Oasis : Sunday Morning Call

Äänestä

...minds

Äänestä
  • "Meikku", tai loistavan kesäistä pornojatsia edustava groteskisiti nimetty "Wet pussy" saman orkesterin levyltä Top Ten.

    Äänestä

Satelliitit

Äänestä

IRINAN..biisi; Puolesta
se on aivan mahtava ja tähän hetkeen näihin tunteisiin..!

Äänestä

sentecedin biisi..se killing me, killing u.

Äänestä

Irinan Kuurupiiloa, Versuksen Hymypoika ja Siiri Nordinin Sydämeni osuman sai sopii kaikki!

Äänestä

olotila sad. ja nostalginen.

Äänestä

ja Elän ja Hengitän...

Äänestä

Maija Vilkkumaa-Teen mitä vaan
Alanis Morriset-You Oughta know
Evanescene-Haunted
Apulanta-Odotus
C-Block-So strung out
Steen1-Vitut susta

Äänestä

... eli biisi on "i´m not special like you" en muista tekijää mutta joku brittibändi se oli. Tosi masentava biisi.

Äänestä

Samalla voisi heitellä kahvikuppeja tiiliseinään. Auttaisikohan yhtään?

Äänestä

Vahva

Äänestä

Fade To Black on ykkönen

Äänestä

Juicelta

Äänestä

*huokaus*

Äänestä

"me juostiin ympäri pihamaan..."...ja eteenpäin

Äänestä

...Prinsessa jää

Äänestä

Oskar Merikannon 'Soi vienosti murheeni soitto' baritoni Sauli Tiilikaisen laulamana.

Äänestä

Minä olen muistanut.

Äänestä

Jari Sillanpää: Malttamaton oon - en taaskaan uskonut tään hetken nautintoon. Mietin aina vaan, kuinka löydän tien onneen suurempaan. Miksi niin mä teen, ei anna vastausta siihen sydämein.....

Äänestä

...väärää seuraa....

Äänestä

Tik Tak - Harhaa

Äänestä

... Celine Dion - When The Wrong One Loves You Right on yks niistä... *syvä huokaus*

Äänestä

puolesta itseeni sopii aivan täydellisesti Madonnan 'Frozen'...suorastaan itseäni pelottaa kuinka osuvia sanat ovat ja osuvat kipeästi jonnekin syvälle tunteiden perukoille.

Äänestä

Blue Eyes Blue.

Äänestä

...Feel

Äänestä

...mistä sä tuut mihin sä meet kun päättyy yö ja kuvasi haalistuu ympyrä sulkeutuu...

Äänestä

Apollo 440:n Pain in any language.

Äänestä

....tai peräti Laila Kinnusen toiset meistä....

Äänestä

Silmun Kaikkea hyvää..tai ei sittenkään, en ole niiin herkällä tuulella. Varmaan jotain Pink Floydin The Wall -levyltä...jatkoa öisille unilleni, joita en onneksi muista.

Äänestä
  • tuntuu siltä että tämä olisi...

    Äänestä

pyyhin sun jo pois

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallup kirjoitti:

----

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu