yleä ja helsinkiläis kommunisteja

lukuun ottamatta , suomen kansa tukee israelia.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ehdottamasti siunaamme aina Israelia!

Äänestä
  • Ettekö te näe eteenne?

    Miksi edes tukea jotain maata joka on kaukana Suomesta?

    Äänestä


  • sokeat. kirjoitti:

    http://www.youtube.com/watch?v=rlEFzNnQTyg

    Herätys ennen kuin on liian myöhä.

    Itse ole sokea j akuurokin sen lisäksi! Etkö näe islamin pimeyttä ja sen laajenemishalua?!

    Äänestä

TUEN TAPPAJIA, ISRAEL SAA TEHDÄ MITÄ
HALUAA, HEILLÄ ON SIIHEN USAN LUPA!

Äänestä
  • menikään vai, että USAlla olisi Israelin lupa`?

    Äänestä

  • mite se nyt kirjoitti:

    menikään vai, että USAlla olisi Israelin lupa`?

    Mitä Israel on tehnyt väärin?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


son fakta kirjoitti:

lukuun ottamatta , suomen kansa tukee israelia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu