Seksiä sukkahousuissa

Nina

Mielestäni sukkahousut eivät ole seksintappajat, päinvastoin! On kiihottavaa pukea päälleen kiiltävät, hyvin istuvat sukkahousut sekä pitkävartiset ja korkeakorkoiset saappaat. Sitten tuntea miehen palvovat katseet ja kosketukset, se antaa jumalaista nautintoa minulle. Seksi sukkahousuissa on aina kiihkeää, ne antavat hyvän säväyksen seksiin.

Käytän aina töissä ja vapaa-ajallani joko sukkahousuja tai stay'upeja, koska ne saavat tuntemaan itseni erityisen seksikkääksi. Siksi odotankin syksyä ja sukkiskelejä ;)

19

10768

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tom

      miksi kaikki naiset eivät ajattele noin...

    • saapassukkisfani

      Kerrankin ymmärtävä neitonen. Mikäs sen kauniinpaa kuin mustat nahkaiset stilettikorkkarit, reisipituiset,tiukat, vetoketjulla ja mustat sukkahousut.

    • sukkis

      Minullekkin tuollainen neito...

    • Tuomas

      Ettei vaan Nina ois Niko oikeesti ;)

      • Nina

        Jos nainen kertoo omista mieltymyksistään täällä, heti epäillään mieheksi. Tarkoittaako se sitä, että vain miehet täällä keskenään kertovat juttujaan ja naisilla ei ole mitään asiaa tänne? Kyllä naisetkin ihan oikeasti voivat pitää tietyistä asioista :)


      • tom
        Nina kirjoitti:

        Jos nainen kertoo omista mieltymyksistään täällä, heti epäillään mieheksi. Tarkoittaako se sitä, että vain miehet täällä keskenään kertovat juttujaan ja naisilla ei ole mitään asiaa tänne? Kyllä naisetkin ihan oikeasti voivat pitää tietyistä asioista :)

        Maailmassa on muutenkin liian vähän naisellisia naisia ja niinassa on on sitä. Naiset ei ymmärrä että ne voi pyörittää miehiä ihan miten ne haluaa jos ne haluaa tai ymmärtää... Niina pidä tyylis!
        olen ihan heikkona sinuun ;)


      • Nainen 29v
        Nina kirjoitti:

        Jos nainen kertoo omista mieltymyksistään täällä, heti epäillään mieheksi. Tarkoittaako se sitä, että vain miehet täällä keskenään kertovat juttujaan ja naisilla ei ole mitään asiaa tänne? Kyllä naisetkin ihan oikeasti voivat pitää tietyistä asioista :)

        Joopa-joo, jos täällä jotain kertoo, niin heti epäillään! Varmasti täällä on paljon feikkihahmoja, mutta johonkin kai on uskottava.

        Niistä sukkiksista, mäkin tykkään niistä sängyssä, yksin ja yhdessä.

        En ole vielä törmännyt miehiin jotka eivät olisi tykänneet hameen alta paljastuvaa pelkkien sukkisten peittämää posliinia!


      • varmaan
        Nainen 29v kirjoitti:

        Joopa-joo, jos täällä jotain kertoo, niin heti epäillään! Varmasti täällä on paljon feikkihahmoja, mutta johonkin kai on uskottava.

        Niistä sukkiksista, mäkin tykkään niistä sängyssä, yksin ja yhdessä.

        En ole vielä törmännyt miehiin jotka eivät olisi tykänneet hameen alta paljastuvaa pelkkien sukkisten peittämää posliinia!

        tule tapaamaankaan...
        luomuviagraa parhaimmillaan...


    • pekka

      Vaimoni pitää sukkahousja silloin tällöin kun harrastamme seksiä ja ne ovat todella kiihottavat. Sukkahousut joka naisen jalkaan.

    • zzimp

      No perskules!!! Kerrankin nainen tällä palstalla, joka tosiaankin puhuu asiaa sukkahousuista! Sukkahoususeksi on todella kiihottavaa ja sukkikset (ilman pikkuhousuja) ovat ihanat naisen yllä. Keep it up, baby!!!!

    • Kokenut

      Muutama vuosi naimisissa ja tällainen jumalainen nainen muuttuu ylipainoiseksi pitkässä yöpaidassa viihtyväksi pirttihirmuksi.

      Ulos mennessä pannaan kesällä jalkaan kusiluistimet, kun ei tarvii kumarrella. Karvoja ei yllä sääristä ajamaan, joten saavat rehottaa rauhassa.

      Minkäänlaiset saappaat eivät sovi jalkaan, kun jalat ovat paksuuntuneet ylipainon seurauksena, eivät edes Kontiot. Sukkahousuja ei voi edes ajatella jalkaan.

    • make35

      Hienoa että tuollaisiakin naisia löytyy, on kiihottavaa kun nainen käyttää nyloneita ja korkeita korkoja kiihottaakseen miestä sängyssä.Itseäni ainakin kiihottaa nylonit ja olen rakastellutkin naisen kanssa jolla on nylonit ja korkosaappaat jalassa sängyssä.Todella ihanaa hyväillä naisen nyloneihin verhottuja sääriä ja reisiä.

    • Masa

      Naistuttavani pitää lähes poikkeuksetta sukkahousuja tai sukkia kesät ja talvet. Hän erityisesti pitää siitä, että hieron hänen jalkojaan ja suutelen niitä. Kotona monasti hän lukee jotain lehteä tai kirjaa ja minä olen mielipuuhassani hänen jalkojensa kimpussa. Ulkonakin olen hoidellut hänen väsyneitä jalkojaan.

      • mies

        sukkahousut vaan kaikkien naisten jalkaan, kesät-talvet. todella kiihottavaa. miksei myös miehillekin.


    • Sukkisfani

      Hei Nina ja muut!
      Hmm... Suurin osa meistä miespuolisista sukkisfaneista elää siinä uskossa, että naiset eivät saa sen kummempia kicksejä sukkahousuista. Ne puetaan ja riisutaan, mutta ne herättävät intohimoja vain silloin kun menevät rikki. On aina yhtä hauskaa tarkastaa asioita positiiviseen suuntaan! Et ole yksin Nina, mutta muut oman sukupuolesi sukkiksien suurkuluttajat voisivat pitää asiasta hieman enemmän meteliä.

    • StockingMask

      Moi Nina

      Sukat ja sukkahousut kuuluvat ehdottomasti virikkeelliseen ja antoisaan seksielämään. Ilman niitä seksi olisi, kuin leipä ilman makkaraa ja voita.:) Ne ovat toki kuvaamasi tapaa monikäyttöisemmät, esim. bondageleikeissä.

      Naiset eivät ainakaan täällä pohjanmaalla näytä ymmärtävän, minkälainen valttikortti heillä on hallussaan. Saatan olla pahastikin väärässä, mutta "kinkyvapaalta" vyöhykkeeltä tämä tuntuu:(.

      Terv. Stockari

    • ..... kun Ninan kaltaiset ihanat naiselliset naiset antavat kuulua itsestään. Keep it up!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2137
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      42
      2105
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1141
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1070
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1013
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      284
      906
    Aihe