Viikon taistellut Lagaavan kasiaisen kanssa

alkaa mennä hermot.
8210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

siinä "lagaa" Oletko esim. asentanut asianmukaiset näytönohjaimen ajurit ?

Äänestä

Minä osaan kättää kaikkia Windowseja, myöskin kasia. Eipä lagaa...........

Äänestä

lagaa minullakaan:)

En tosin viitsi kokeillakaan noiden harmeja:) Niistä kun vielä maksamaankin joutuu:)

Äänestä

En varmaan, en kirveellä uhattunakaan vaihda käyttöjärjestelmää uuteen koneeseeni (neljä kuukautta vanha). Tässä on W7, tämän kanssa on oppinut tulemaan toimeen ihan hyvin. Sitten kun tämän koneen aika on tullut toimittaa romuksi, ostan uuden koneen. Katsotaan mikä hirviö sieltä sitten on käyttöjärjestelmäksi tulossa.

Äänestä

3 tunnin kokemus ja hermot riekaleina on hidas , mikaan asennus päinhelvettiä täytty ottaa expertti kattomaan mikä meni vituralleen

Äänestä

Samaa huomannut,, avaa joskus jopa 10 min nettisivua..
Laite jopa kaatuilee kokonaan vanhoilla ohjelmilla.
osa ei edes asennu!

Äänestä

Betasta asti taistellut, julkaisu oli jopa betaa kamalampi!

Äänestä

Tosiaan lagaa!
Pelit kaatuilee, cad ohjelmat kaatiulee, Jopa sen oma selain kaatuilee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IHANPASKA kirjoitti:

alkaa mennä hermot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu