Matkoja ajassa

Nyt tarjoamme edullisia matkoja mille tahansa vuosisadalle menneisyyteen, tai tulevaisuuteen.

Ehdot:

Matkan hinnasta pitää 99% maksaa ennakkoon tilillemme ja ilmoitamme itse sopivan ajankohtaehdotuksen matkallenne.

Aikakoneemme on tosin vielä hieman keskeneräinen, mutta valmistunee aikanaan (valmiina on oikeastaan vasta teoria ja siihen se jääkin, köhköh..).

Nyt kaikki kiireesti matkaa varaamaan, hopi hopi!
6257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Saako rahat takaisin jos menee vahingossa väärälle vuosisadalle ja joutuu dinosauruksen syömäksi?

Äänestä

varata matkan aikaan, jolloin olin vielä huohotuksena äidin korvassa... isäni olisi saannut jäädä sinne, mitä olivat valloittamassa... Suur-Suomea, mutta eipä piru jäännyt... äiti kuoli jo lähes 10 vuotta sitten, mutta tämä vanha kääpä elää ihan piruuttaan... maksaisin matkasta mitä vaan, kunhan elämääni ei olisi kukaan aikaansaannut... raketti valmiiksi!!

Äänestä

saada vähän suosituksia, uskooko kukaan muu asiaanne kuin te itse? Pelkän teorian kyydillä on kovin kuivakkaa ratsastaa.

Äänestä
  • Koko homma on huijausta! Minulle luvattiin rahat takaisin jos homma ei toimi.Ostin matkan vuoteen -56 mutta jouduinkin vuoteen -54! Matkan maksoin matkani aikana vuonna 1954 ja vaadin palattuani rahoja takaisin koska vuosi oli väärä.Nyt olen odottanut rahojani 50 vuotta ja näköjään eivät meinaakaan maksaa.ELI HUIJAUSTA ON KOKO HOMMA!

    Äänestä

  • Kooma kirjoitti:

    Koko homma on huijausta! Minulle luvattiin rahat takaisin jos homma ei toimi.Ostin matkan vuoteen -56 mutta jouduinkin vuoteen -54! Matkan maksoin matkani aikana vuonna 1954 ja vaadin palattuani rahoja takaisin koska vuosi oli väärä.Nyt olen odottanut rahojani 50 vuotta ja näköjään eivät meinaakaan maksaa.ELI HUIJAUSTA ON KOKO HOMMA!

    Otan osaa, sinun on varmaankin vaikea toipua tästä raskaasta tappiosta!

    Täytyy sitten tyytyä Unimatkailu OY:n tarjontaan. Siihen olen ollut kyllä hyvin tyytyväinen, käynti Siriuksellakin onnistui yli odotusten... vähän ihmetyttää kyllä, mitä se seuraavana yönä ilmestynyt pallon muotoinen hohtava avaruusalus oikein haki meidän pihalta ?

    Äänestä

Voisin mennä ajassa eilis iltaan ja vetää itseni kanssa pään täyteen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Aikamatkat Oyj kirjoitti:

Nyt tarjoamme edullisia matkoja mille tahansa vuosisadalle menneisyyteen, tai tulevaisuuteen.

Ehdot:

Matkan hinnasta pitää 99% maksaa ennakkoon tilillemme ja ilmoitamme itse sopivan ajankohtaehdotuksen matkallenne.

Aikakoneemme on tosin vielä hieman keskeneräinen, mutta valmistunee aikanaan (valmiina on oikeastaan vasta teoria ja siihen se jääkin, köhköh..).

Nyt kaikki kiireesti matkaa varaamaan, hopi hopi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu