Pekka Siitoin oli kansamme kiistaton johtaja. Hän näytti suuntaa kansalliselle liikkeelle ja hoiti valtakunnanjohtajan vaativaa virkaa erinomaisesti. Pekka Siitoin oli todella isänmaallinen mies, ihan kuin Mannerheim, Törni jne. Kunnia Siitoimelle!
PEKKA SIITOIN
Isänmaallinen
61070
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siitoin nimitti kuolinvuoteellaan symbolisesti verellään ja Suomen kaikista kolkista tuodulla mullalla manttelinperijäkseen Kari Salmelaisen.
Heil Salmelainen!
ROTU!
KUNNIA!
VIIHDEOHJELMAT!
Dokumentin sieg hail suomi -transkriptio: http://www.geocities.com/teamhollola/sieghailsuomidokumentti.htm
Voisiko joku dokumentin nähnyt vahvistaa tuon oikeellisuuden?
Mielenkiintoisen kuvan siitä porukasta kyllä saa...
"Johtaja Pekka Siitoin: (ottaa pienet huikat lasista) Mmmm, mutta kaikesta huolimatta. Olen kivenkovaan rasisti, sadisti ja fasisti. (nyökkää, tyytyväisellä äänensävyllä) Siitä minä nautin. Sääli on sairautta. Meidän kanssa ei KOSKAAN pelleillä."
Nyt on kadonnut ne Siitoimen sivut, mutta hupaisaa sinänsä että mies kehotti välttämään päihteitä ja ilmoitti harrastuksekseen vodkan.
oli Pekka Siitoimesta yhtä kaukana kuin sika sateliitista.
Valtakunnanjohtaja Pekka Siitoin oli suomalaisen isänmaallisuuden ikoni. Hän uhrasi elämänsä taisteluun maamme ja kansamme puolesta.
uhrasi elämänsä kossulla.Mies,joka ois yksin pitänyt Naantalin alkon pystyssä.Herää pahvi!
Nimimerkki Daiju kuvaa hyvin juttujesi tasoa.