meillekin kultainen aamunkoitto....

suomalaiset aiotteko jäädä toiseksi kreikan jätkille...hävetkää
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No mikset tee?

Äänestä
  • olen tehnyt,entäs itte....täh

    Äänestä

  • suomi suomalaisille kirjoitti:

    olen tehnyt,entäs itte....täh

    No ja kans että TÄH?
    Sinähän sanoit ettet ole kiinnostunut ryhtymään..

    ”entäs itte....täh ”
    --- no mä äänestän sua tietty. Naapureitakin kun ollaan;)


    Nimimerkki kaiffari on jo varattu
    Nimimerkki kaveli on jo varattu

    Äänestä

seuraan tilannetta,melkohiljaista toistaiseksi...
entäs nimimerkki vit-volf.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomi suomalaisille kirjoitti:

suomalaiset aiotteko jäädä toiseksi kreikan jätkille...hävetkää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu