Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Skukun maanantaijärjestelmä 26.11

Pelitapa: Trio-järjestelmä
Kohde Merkki Kerroin
6Cagliari - Napoli 1 _ _ 2,85 - -
10Clermont - Monaco 1 _ _ 2,65 - -
11Parma - Inter 1 _ _ 2,70 - -
13Zaragoza - Celta 1 _ _ 1,95 - -
Kokonaiskerroin: 13,95 - 20,39

Kaikki kotivoittoihin ja järjestelmällä ettei tarvi hyppiä täällä koko ajan ja kohteita ei juuri enempää edes ole ja noikin on kaikki ympäripyöreitä matseja mut addiktit pelaa aina kun voi.
7138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Cagliaria voisi nykäistä, jos huhut pitävät paikkansa eli Cavani, Pandev ja Campagnaro eivät pelaa.

Alkuillasta Zlin-Slavia Praha 2, kerroin reilusti päälle kolmen. Myös Venäjän futiksesta voisi kokeilla kakkosta Zenitin ja Tsaskan peliin, mutta se on ihan arvaamista.

Äänestä

4
Zenit - TsSKA M
_ _ 2

3,15
5
Zlin - Slavia Praha
_ _ 2

3,05
24
Philadelphia - Carolina
_ _ 2

1,70
Kokonaiskerroin: 16,33

Saa pyyhkiä.

Äänestä

celtalla taitaa olla 0 vierasvoittoa, zaragozaa isolla

Äänestä

napoli johti joten vedin osittaisen ristiinvedon jossa hyvät kertoimet.

Kohde Merkki Kerroin
12Parma 1 - Inter _ _ 2 - - 4,25
14Zaragoza - Celta 1 1 _ _ 3,75 - -
Kokonaiskerroin: 15,93

turpaan vaan noita altavastaajia kun parmankin kerroin nousi niin mamma miat on vetänyt kinkkua ja masu voi huonosti.

Äänestä
  • Kannattaisko lopettaa kun et mitään koskaan voita? Toiset on voittajia ja toiset kuten sinä häviäjiä.

    Äänestä

  • Seurannut vihjeitä kirjoitti:

    Kannattaisko lopettaa kun et mitään koskaan voita? Toiset on voittajia ja toiset kuten sinä häviäjiä.

    ei kannata,vaikka pelaan tappiollisesti niin kulut on niin pienet että samalla periaatteella voisi lopettaa kaikki harrastukset,kuukausimenot ovat noin kuntosalikortin kuukausimaksun verran maksimissaan, 3/4 ne ovat maksuttomia koska kuitenkin osumia tulee lähes väkisinkin sen verran että omillaan tässä pääasiassa pyöritään ja lopettaminen voisi esim. aloittaa entiset kalliit harrastukset joissa päivässä menee jopa kuukausien tappiollista pelaamista vastaavat summat ja lieveoireineen pääsee tiilitaloon loppuelämäksi ja näistä hommista olen eläkkeellä ja toiseksi eihän näin laadukkaassa seurassa riitä kuin peesaa palstan mestareita ja jos olet uusi niin neuvot kuitenkin NYT palstan hallitsevaa pitkävetomestaria joka oli kaikille avoinna olevassa kilpailussa aivan omaa luokkaa saamalla kaikki rivinsä oikein muiden saamatta yhtään hyväksyttyä riviä et seuraappa tarkkaan poika miten isä näyttää joku päivä miten leipä tuodaan aasian maanosaan et silleen.

    Äänestä

Kohde Merkki Kerroin
17Detroit - Portland 1 _ _ 1,85 - -
18Memphis - Cleveland 12 1 _ _ 1,90 - -
19Oklahoma - Charlotte 12 1 _ _ 1,95 - -
22LA Clippers - New Orleans 11 1 _ _ 1,90 - -
23Brooklyn - New York 1 _ _ 2,05 - -
Kokonaiskerroin: 26,69

kotivoittoja haetaan yöksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


s................... kirjoitti:

Pelitapa: Trio-järjestelmä
Kohde Merkki Kerroin
6Cagliari - Napoli 1 _ _ 2,85 - -
10Clermont - Monaco 1 _ _ 2,65 - -
11Parma - Inter 1 _ _ 2,70 - -
13Zaragoza - Celta 1 _ _ 1,95 - -
Kokonaiskerroin: 13,95 - 20,39

Kaikki kotivoittoihin ja järjestelmällä ettei tarvi hyppiä täällä koko ajan ja kohteita ei juuri enempää edes ole ja noikin on kaikki ympäripyöreitä matseja mut addiktit pelaa aina kun voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu