Jo on melkoinen painekattila kytenyt päässä.
Vastaukset 12
- illalla varhain
Ei kai tuo voi olla totta.Tätäkö tarkoitit:
www.ksml.fi/uutiset/keski-suomi/tutkijan-painajainen/1273175- kjhgfdsadfssdf
Oliko joku tunnetumpikin henkilö kyseessä?
Linkki on vanhentunut tai väärin kopsattu.
- Väärä kallo.
Sinun kalloosi se olisi pitänyt ampua juutaloinen.
- shalom itsellesi
Väärä kallo vastaa täältä. Taisi olla juuri juutalais-syntyinen tutkija,
joka päätyi päättämään päivänsä. Ikävä juttu, jos paineet työ-
elämässä ovat noin kovia
- No,
asia selittyy sillä että hän on tutkinut Suoli24 palsojen vailla mieltä olevia kirjoituksia ja menettänyt itsekin järkensä!
- tyhjät tynnyrit...
Kyllä tuo kyseinen tapaus teki tutkimustyötään suositulla nuorten pelisivustolla, joten tuskin itsari työpaineisiin liittyy.
Ei teillä kirjoittajilla ole mitään kunnioitusta. Kirjoitatte kaikenlaista skeidaa tuntematta taustoja puhumattakaan henkilöistä.
- dokus
MovieStarPlanet.fi - teki siellä jotain tutkimusta.
- huhuhuh
Ei kai kukaan täyspäinen mediatutkija valitse kohteekseen MovieStar Planetia!
- Siinäpä syy!
Sinäpä sen sanoit..ei kukaan täyspäinen..
- mielenkiintoinen väi
Siinäpä syy! kirjoitti:
Sinäpä sen sanoit..ei kukaan täyspäinen..
Kysymys oletko täyspäinen jos olet todista se?
- Siinäpä syy!
mielenkiintoinen väi kirjoitti:
Kysymys oletko täyspäinen jos olet todista se?
Ainakin on pää täynnä ruutia jos on kuula kallossa. Sitä myöten täyspäinen
- humanistidfsfsfs
Siinäpä syy! kirjoitti:
Ainakin on pää täynnä ruutia jos on kuula kallossa. Sitä myöten täyspäinen
Ei oo ihmisten pahanilkisyydellä rajoja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791396
- 851273
- 1021023
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7586Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44522Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520