Olen aina tuntenut suumatonta vetoa tosi korkea korkoisiin kenkiin, nyt innostuin ostamaan itselleni sellaiset. Tilasin platform pohjalliset 15 senttisellä korolla. Olipa kokemus laittaa ne ensikerran jalkaan, kiihotuin todella kun astelin niillä ympäri huonetta. Aijon ostaa vielä jotkut reisi saappaatkin on ne senverran seksyt. Toivoisin yhteyden ottoja naisilta joita kiinnostaa sama aihe. Mailatkaa sillä kuviakin löytyy, toivottavasti sinultakin..
Kenkä fetissi
Pasi
31973
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olen myös kiinnostunut erilaisista seksikkäistä kengistä, mutta naisten jaloissa, ei omissa.
Ei tuntuisi olo kovin miehekkäältä joissakin korkkareissa. Mielelläni katselen sensijaan sellaisia naisten jaloissa.
on seisoa korkeilla koroilla, eikä välttämättä tarkoita että miehessä olisi jotain homomaista. Toki ne on ensisijaisesti tarkoitettu naisen jalkoihin mutta onpa erotikkabaareissa ja muualla nähty miestenkin jalassa pitkävartisia saappaita.
olla korkeakorkoisissa ja pitkävartisissa saappaissa, muutama pari löytyy. Mut kiihottavintahan on ne nähdä naisten jaloissa =)