Garnierilta mahtava apu finneihin.

nimimerkki on pakoll

Tai sitten ei... Eli tuote PURE-ACTIVE-PIMPLE-RELIEF-COOLING-ROLL-ON lupaa pakkauksen mukaan Hyviä tuloksia.

Tulos: Välittömästi: Epäpuhtaudet ovat kuivuneet.

5 tunnissa:Epäpuhtauksien punoitus on vähentynyt.

2 päivässä: Epäpuhtauksien määrä ja niiden jättämät jäljet ovat näkyvästi vähentyneet.

Kuulostaako hyvältä?

Entä mihin tutkimukseen tulokset perustuvat? Kun pakkauksesta lukee tarkemmin pienet tekstit selviää että Garnier on testannut tuotetta Kolmellakymmenelläseitsemällä (37) henkilöllä ja tulokset ovat heidän itsearvioita.

Ostin itse kyseisen tuotteen testimielessä. Omat havainnot: aineen levityksen jälkeen finnit punoittavat enemmän. 5 tunnin päästä punoitus on palautunut normaaliin ja finnien kohdalla iho on hieman kuivunut. 2 päivässä finnien määrä ja niiden jättämät jäljet eivät ole vähentyneet yhtään. 2 viikkoa samat tulokset kuin päivänä 2.

Okei voi olla että tuote ei juuri minulle sopinut, mutta luottaisitteko suuren valmistajan tuotteeseen jonka tehon todellisuus perustuu 37 henkilön arviointiin

5

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • finninaamassa

      Vittu mitä kusetusta. En käytä garnieria enää ikinä boikottiin koko merkki

    • Ite en pariin vuoteen oo enää ees alkanu kokeilemaan tuollasia "hienoja uutuuksia". Testaajillaki varmaan on sillon tällön yks finni ja seki häviää tottakai joskus: upeeta, mahtava tuote!

    • beproeactived

      Haistakoot Garnierin tuotteet paska, käytät niitä jonkin aikaa niin iho alkaa niihin addiktoitua ja sitten alkaa muodustua lisää epäpuhtauksia ja Garnier hoitaa niitä vain pinnallisesti ja kehittää ihon alle kokoajan uutta, eli periaatteessa saat käyttää tuotetta loppu ikäsi ja tuloksena aknemainen iho! Suosittelen kaikkia kokeilemaan Proactiv Solutionia, auttaa hemmetin varmasti!

    • 20+17

      Samaa mieltä! Kaikki nuo markettituotteet, etenkin Garnier ja muut "tehotuotteet akneiholle" ovat täyttää p*skaa. Ne ärsyttävät ihoa ja pahentavat aknea todella ainakin omalla kohdallani. En edes uskalla ajatella miten paljon olen tuhlannut rahaa vääriin ihonhoitotuotteisiin seikkaillessani kauppojen kosmetiikkaosastolla. Aknen lisäksi minulla on herkkä ja kuiva iho, ei todellakaan rasvoittuva. Ja yleensähän nämä kosmetiikkaosastojen aknetuotteet on tarkoitettu "nuorelle rasvoittuvalle iholle" En enää luota mihinkään muuhun kuin apteekkituotteisiin ja lääkitykseen jos iho menee oikeasti huonoon kuntoon.

      Ostan tästä lähtien kaikki ihonhoitotuotteet apteekista.

    • dermalogicaihoterape

      En missään nimessä suosittele garnierin puhdistussarjaa! Jopa Clearasil on parempi, tosin minä vältän kaikkia markettisarjoja, mutta jos jotain niistä pitäisi käyttää niin Clearasilia, ovat sentään iho-ongelmaspeliastien laatimia.

      Iho todellakin saattaa puhdistua aluksi Garnierin tuotteilla, mutta mitä luultavammin (itse koettu) niin näpyt palaavat takaisin. Iho addiktoituu sille. Parhaita tuloksia olen saanut Proactiv Solutionin Usa version avulla, hellävaraisesti ja tehokkaasti.
      Niin ja dermalogicalla on kallis ihonhoitosarja akneiholle, toimii kuulemma erittäin hyvin, mutta tuotteet eivät ole riittoisia ja ovat hintavia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      42
      2998
    2. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      87
      2906
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      160
      2812
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      201
      2105
    5. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      112
      1978
    6. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      15
      1963
    7. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      50
      1579
    8. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      37
      1564
    9. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      370
      1421
    10. Gallup! Mitä kirjainta kaipaat ja rakastat?

      Etunimen eka kirjain? Aloitan V
      Ikävä
      87
      1061
    Aihe