Mikä ihmeen itsenäisyys??!

Suomi myydään pala palata ulkomaalaisille. Kun venäläiset omistavat tarpeeksi iso palan Suomea, ei sotia tarvita. Sanovat vain että painukaa vi..tuun, me omistamme tämän maan.
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sillä tavalla Jugoslaviassa ja nato pommitti juguja kun eivät vapaaehtoisesti antaneet osaa maastaan muslimeille.

Äänestä

Kielletään myymästä ulkomaalaisille ja laitetaan myyntiä yrittäneet maanpetturit vankilaan. Venäläisiltä taas pakkoperitään maa pois yhtä kopeekkaa tai lyijyluotia vastaan.

Äänestä

itsenäisyys olla RASISIMI pitä sano MONIKULTURISUUS

Äänestä
  • Hyvä pisnis, me tienataan tällä!

    Kohta aletaan olla perillä paremminvointivaltiossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomi myydään kirjoitti:

Suomi myydään pala palata ulkomaalaisille. Kun venäläiset omistavat tarpeeksi iso palan Suomea, ei sotia tarvita. Sanovat vain että painukaa vi..tuun, me omistamme tämän maan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu