sm-liiga kierrokselle, mutta kuten aina ennenkin sieltä joku pettää. Sama se on vaikka olis kuinka ylivoimaiset kotijoukkueet kyseessä.
Melkein toteutu kaikki kotivoitot
Tilastomies123
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vedonlyönti on pitkäjänteistä työtä, jossa ei yhteen tulokseen saa tuijottaa, vaan pitää nähdä kokonaisuus. Yleensä suosikit voittavat, mutta silloin tällöin tulee yllätyksiäkin. Minä yritän metsästää ne ylikertoimet, joita voi esiintyä sekä suosikeissa että altavastaajissa. Sen lisäksi olen komea mies ja omistan pitkän peniksen.
Vain ja ainoastaan ylikertoimia pelaamalla voi voittaa pitkässä juoksussa. Minä olen juossut pitkään ja juoksen edelleen joten tiedän mistä puhun.
Mikä on ylikerroin? Oma kerroin on alhaisempi kuin vedonvälittäjän, toisin sanoen todennäköisyys saavuttaa tulosta on korkeampi kuin mitä vedonvälittäjä on laskelmissaan kohteen arvioinut.
Kuka tahansa voi laskea omat arviot otteluille mutta kukaan muu ei sitä osaa, ei ainakaan yhtä tarkasti kuin minä. Se mitä vedonvälittäjä, sinä, äitisi salainen rakastaja tai vaarisi ei tiedä. Minä tiedän, osaan ja osun.