Hei! Etsimme erilaisia tositarinoita huijatuksi tulleista ihmisistä tulevaan tv-projektiimme. Emme nöyryyttääksemme ketään, vaan auttaakseemme, sekä tuodaksemme tapauksia ilmi ja auttaaksemme myös huijatuksi tulleita tuomalla heille hyvää. Voit ottaa meihin yhteyttä joko anonyymisti tai yhteystietojen kanssa. Kuitenkin niin, että voimme olla sposti yhteydessä kanssasi.
Etsimme tarinoita seuraavilta alueilta:
verkkokauppa/nettihuutokauppa
pyramidihuijaukset
asuntokauppa
Otathan pikaisesti yhteyttä: [email protected]
Kaikki tapaukset käsitellään ehdottomalla luottamuksella.
etsimme tarinoita
larryniilo
2
201
Vastaukset
- juiiij
niinkö
- homonkanssatietämätt
Mitenkäs kun mun vaimo paljjastu kuuden ja puolen avioliittoovuoden jälkeen mieheksi? Sille paskiaiselle oli tehty täydellinen vaihdos leikkaus jja se oli jotenkin saanut muutettua viranomaistietohin sukupuolensa. Oli kiva yllätys kun rupesin ehdottamaan lapsen hakkimista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18911285Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9310722Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356150Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1834956Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313436- 1723425
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402263Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3001822Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61670Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161584