HYYSÄRINAISILLE TÄRKEÄÄ TIETOA

Laittomasti maahantuodun lemmikin kohtalo on surkea.....
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyysärinaisten pillut leikellään sitten kun täällä on islam ja sharia

Äänestä
  • kyllä ne tykkää silpoa enimmäkseen alaikäisten pentujen, eli tyttöjen ja poikien sukupuolielimiä. Jos aikuinen silvotuttaa elimensä, niin se on ihan sen oma valinta.

    Äänestä

Ihan sama kunhan siihen(kään) ei haaskattaisi verorahaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HAU-HAU kirjoitti:

Laittomasti maahantuodun lemmikin kohtalo on surkea.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu