kertokaa mikä se peniksen koko on unelma, katsotaan minkälainen on se yleis pituuden halu/mieluinen odotus mieheltä, kommentteja!
Vastaukset 17
- normaali pimppi
Pituus noin 15 cm ja halkaisija noin 5 cm.
- liian pitkä tai lyhyt ?
itselläni on 18 pitkä ja ympätysmitta 13? Onko se hyvä vai huono ?
- Puuma 33
liian pitkä tai lyhyt ? kirjoitti:
itselläni on 18 pitkä ja ympätysmitta 13? Onko se hyvä vai huono ?
Se on ideaali. Onnea vaan.
- Nainen Lohjalta
Unelma on se, mikä on miehelläni. 15x11cm..
- Ompa iso
Tuostakin saa virhemarginaalin vähentää. Kauanko olet " miehesi" kanssa ollut?
- Herätys
Tuossa vähän faktaa naisten unelmoinnista http://www.iltalehti.fi/nainen/201301110085926_na.shtml
isosta kalusta eivät näemmä suuremmin unelmoi.Olisitko sitä mieltä, että nainen työntäisi jykevän 18-senttisen edestään ja ottaisi sellaisen 13 senttisen mieluummin...?
Tuo Iltalehden juttu oli muuten huono ja luultavasti miehen kuvittelua siitä, muitä naiset haluaa.- Koita nyt tajuta
h-x kirjoitti:
Olisitko sitä mieltä, että nainen työntäisi jykevän 18-senttisen edestään ja ottaisi sellaisen 13 senttisen mieluummin...?
Tuo Iltalehden juttu oli muuten huono ja luultavasti miehen kuvittelua siitä, muitä naiset haluaa.Sinun suuntaumuksellasi ehkä hankala tajuta, mutta naiset etsii miestä eikä kybää.
Koita nyt tajuta kirjoitti:
Sinun suuntaumuksellasi ehkä hankala tajuta, mutta naiset etsii miestä eikä kybää.
Kyllä miehiä on monenlaisia ja heillä vehkeitä, mutta kumpaa veikkasit naisen haluavan?
Isohkoa vai pienehköä?
Vastaa silleen niinku ihan rehellisest
Epärehellisen vastauksen tunnen siitä, jos se on tuo pienehkö se naisen haluama:)- PRUUH !
h-x kirjoitti:
Olisitko sitä mieltä, että nainen työntäisi jykevän 18-senttisen edestään ja ottaisi sellaisen 13 senttisen mieluummin...?
Tuo Iltalehden juttu oli muuten huono ja luultavasti miehen kuvittelua siitä, muitä naiset haluaa.Olet muuten oikeasti aika typerä tyyppi. Peität typeryytesi näsäviisaiden lausuntojesi taakse. Menes nyt poju syömään päivystyksesi välissä kaakaomussua jota äiskäsi juuri keittiössä Aku Ankka mukiisi laittaa.
PRUUH ! kirjoitti:
Olet muuten oikeasti aika typerä tyyppi. Peität typeryytesi näsäviisaiden lausuntojesi taakse. Menes nyt poju syömään päivystyksesi välissä kaakaomussua jota äiskäsi juuri keittiössä Aku Ankka mukiisi laittaa.
En tiedä mitä on kaakaomussu, mutta neuvo minua, kun olet expertti noissa makeissa asioissa.
Kiitos kehuista. Ilmeisesti en kuitenkaan ole peittänyt typeryyttäni tarpeeksi hyvin, jos olet siitä merkkejä havainnut.
Asus ei pysty tuollaista tekstiä latomaan. Eli olet joku toinen mulukku.- Ammu ittes
h-x kirjoitti:
En tiedä mitä on kaakaomussu, mutta neuvo minua, kun olet expertti noissa makeissa asioissa.
Kiitos kehuista. Ilmeisesti en kuitenkaan ole peittänyt typeryyttäni tarpeeksi hyvin, jos olet siitä merkkejä havainnut.
Asus ei pysty tuollaista tekstiä latomaan. Eli olet joku toinen mulukku.Mulukkuko sitä heti on kun on sun HOMON kans erimieltä?
Ammu ittes kirjoitti:
Mulukkuko sitä heti on kun on sun HOMON kans erimieltä?
Haluat varmaan tulla puristelemaan?
Tuo homottelu on niin eilistä, ettei siihen sorru kuin yksi. Olet Asus.- Syöhän pilleris
h-x kirjoitti:
Haluat varmaan tulla puristelemaan?
Tuo homottelu on niin eilistä, ettei siihen sorru kuin yksi. Olet Asus.Sovitaan vaikka niin.
- Minna S.
Hk sinistä pienemmät ei kelpaa, vaikka olenkin tosi tiukka pimu.
Paras HK lenkin paksuus ja siihen 5cm pituutta saa venytystä ihanasti koko toosaan. - Tyttö Lampilta
Poutun lauantaimakkara on parempi.
- Taattu venytys TOOSAAN!
6kg jauhesammutin on paras. Siihen kun vielä kaveriksi persesilmään db:nä 1.5l Cocis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761520
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.88718Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203578- 48536
- 126536
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518- 37516
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483