CIA länsimaiden turva!

Hieno järjestö, liittyisin heti!
557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä taas kapitalistina haluan kilpailuttaa tätäkin turvallisuuspoliittista asiaa; siksi ja vain siksi kannatan FSB:tä, ja liittyisin heti.

Äänestä

Pakistanissa olisi rokottajan paikkoja vapaana.

Äänestä

Vielä on tornitaloja pystyssä USA:ssa ja muualla.
CIA ja MOSSAD ne kyllä mossauttaa raunioiksi, tarvittaessa..

Äänestä

Kokoomus ehdottaa että Suomeen perustettaisiin presidentti Niinistön alaisuuteen Suomen CIA.

Se alkaisi vainotatoisinajatelijoita, niitä, jotka eivät hyväksy presidentti Niinistön NATO-touhuja eivätkä halua, että Suomi liitetään NATOon.

CIA kiusaisi, uhkaisi, pahoinpitelisi ym.

Äänestä

räjäyttäisi ylläpidon paskakssi, kaikkineHuorineen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


CIA fani kirjoitti:

Hieno järjestö, liittyisin heti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu