Hallaaho puhui hyvin TV:ssä , jatka samaan malliin niin hyvä tulee. Tsemppiä politiikan väännössä . Terv. Asia voittaa höpinät aina .
Hallaaho on valmis pressa
Tsemppari 100
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Halla-aho aloitti Suomessa rotukeskustelun:
http://jussi.halla-aho.com/whyracematters.html
Kun on asiallinen ja puhuu asiaa, ei siinä tarvita edes rahaa. ääniä tulee silti.
Halla-aho ei käyttänyt senttiäkään vaaleissa.
http://www.youtube.com/watch?v=L0zgxL8l_xg
Ennen Halla-ahoa pidettiin sekavana puhujana. Nyt hän puhuu jo paljon selvemmin kuin Soini. Mielenkiintoinen muutos.
Soinilla ei ole ohjelmaa. Halla-aholla on enemmän kuin vain ohjelma: Halla-aholla on unelma. Unelma Suomesta, joka on vapaa kaikesta vieraasta, kaikesta mikä heikentää suomalaista kansankokonaisuutta. Miljoonat suomalaiset jakavat Halla-ahon unelman.
Vihervasurisuvakkipropagandaa. Vai että miljoonat suomalaiset. MILJARDIT suomalaiset jakavat Halla-ahon unelman. Punavihervassaritoimittajat vähättlevät aina persujen ja Halla-ahon suosiota!
Niin. Puhumattakaan kuussa ja Marsissa asuvista ulkosuomalaisista, jotka ovat Halla-ahon tärkein tukijoukko.