Viikonloppu lähestyy ja kateus Chevroletia kohtaan alkaa jälleen pursua yli avohoitoon päässeeltä palsta pelleltä.
Viikonloppu lähestyy...
17
142
Vastaukset
- wertert
Se oli kuolannut Espoon Länsi-Autossa Cruze 1.4T LTZ:n ikkunat aivan limaisiksi ja ilmeistyi sen jälkeen tänne purkamaan kateuttaan.
- mitä hä
Pääseekö tuo kaheli joka viikonloppu suljetulta kun siltä näyttää lähtevän tolkku aina loppuviikolla?
- Ford-mies.
Jep jep
- Lada-mies
Ford-mies. kirjoitti:
Jep jep
Viestiketjusta päätellen on jo päässyt.
- Ford-mies.
Lada-mies kirjoitti:
Viestiketjusta päätellen on jo päässyt.
Välillä pääsee vasta perjantaina kuten viime viikolla.
- Ford-mies.
Nyt se näyttää seonneen jo lopullisesti. Sitä se premiumkateus teettää köyhässä mieleltään järkkyyneessä luuserissa.
- kiti4
Sillä on jälleen maaninen vaihe menossa. Varmasti joku Chevy tai Bemari jälleen laukaisi sen.
- Ford-mies.
Pahimmillaan on yleensä perjantaisin ja Chevrolet, BMW ja Audipalstoilla.
- wertert
Kyllä premium-Cruze ottaa köyhää mielenterveyspotilasta jälleen tänään kunnolla pannuun!
- Vainoharhaisia??
MINUSTA TUNTUU, ETTÄ TE KAHELIT CRUZE KUSKI(T) OLETTE PÄÄSSEET VAPAAKSI?!?!?
koko viikkona ei yhtää hölmöö jankkausta ja itelle vastailua, mutta nyt koko tämäkin ketju!!??
Hei haloo, missä mennään??- Lada-mies
Sanotaan se nyt vielä selvemmin: aloitusviestistä lähtien on näyttänyt siltä että on jo päässyt. Sen verran vajaaälyistä tekstiä tunkee ilmoille.
- Vainoharhaisia??
Lada-mies kirjoitti:
Sanotaan se nyt vielä selvemmin: aloitusviestistä lähtien on näyttänyt siltä että on jo päässyt. Sen verran vajaaälyistä tekstiä tunkee ilmoille.
Totta puhut Lada-mies!
on ne päässeet!! Taitaa olla Chevy-liike suljettuna huomena, kun ei myyntikään kulje!! Voi otta vähän häppää ja kirjotella tänne Cruze kehuja...
- Ford-mies.
Parempi kun häiriköi premiumpalstoilla kuin ampuu ihmisiä kuten riihimäkeläinen. Mielenterveyden ongelmat eivät ole naurun asia!
- Audimese-mies
No Hyvinkäällähän se tapahtui...mutta ei kai suljetulle lehtiä tuu, eikä TV:stä sellasia näytetä...ettei mieli prakaa kokonaan....
- Ford-mies.
Täälläpä on premium-Chevrolet-kateus jälleen nousussa. Hienoa!!!
- kateellinen pelle.
Vaikka itse omistajien mukaan premium-Chevrolet-kateus nousee, kumma kyllä - Chevroletin myyntilukemat ei sitten millään. Vaikka on farmari, ihmemoottori ja H4-valot. Tais juna mennä jo ja Cruze jäi asemalle vilkuttamaan.
- Ford-mies.
kateellinen pelle. kirjoitti:
Vaikka itse omistajien mukaan premium-Chevrolet-kateus nousee, kumma kyllä - Chevroletin myyntilukemat ei sitten millään. Vaikka on farmari, ihmemoottori ja H4-valot. Tais juna mennä jo ja Cruze jäi asemalle vilkuttamaan.
Ei premiumeja pidäkään jokaisella olla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804496
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854381Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433729Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163423Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402957Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102674En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä152653IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392003Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581718Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli951253