Siis kylläpä maikkari panttaa nyt sitä Smallvilleä oikein kunnolla. Tosin kun he sitä alkavat taas näyttämään niin ei olisi mikään ihme jos homma lähtisi kevyellä uusintakierroksella käyntiin ennenkuin päästään uusiin jaksoin.
VIT*U SAA*ANA JUM*LAUTA
KOSKA SMALLVILLE
3
757
Vastaukset
- kovalevyllä
Kaapattu USA:n HDTV:stä ja pakattu XVID:llä. Mainokset on editoitu pois. Uskomattoman hyvä DVD-tasoinen laajakuva. Parempi kuin MTV:n kökkö 4:3. Noin 350 MB per jakso.
Kolmas kausi oli hyvä!
Syyskuussa pitää olla liipasimella ja imuttaa 4. kauden jaksot sitä mukaan kun niitä on saatavilla. - Smallville
Smallville jatkuu keväällä 2005. Tieto ei oo 100% varma, mutta ainakin niin mtv3 lupaili keväällä kun kyselin. En itekkään tajua niiden jaksojen pihtaamista, mutta ehkä (?!) maikkari on tullu järkiinsä ja yrittää saada sarjalle paremman esitysajan, kuten on toivottu! Siihen saamme vastauksen vasta keväällä.
JOS kaipaat Smallvillen jaksoja niin Subtv aloittaa Smallvillen uusinnat 10.10.2004 (sunnuntai) klo 17.10. Ja ainahan voi ostaa Smallville dvd-setin 1.kaudelta. Näyttää siltä ettei 2.kauden dvd:tä tulla julkaisemaan edes suomessa vähäisen ostomäärän takia! :(
Miks tääl Suomessa ei voida kohdella sarjaa hittisarjana niinkun muualla maailmassa? Moni nuori ei edes tiedä mitään koko sarjasta
Suomalaiset smallville fanisivut:
http://www.smallville-fi.com- Marko-77
Katteleppas tänne:
www.videodivari.com
ja pistä hakuun Smallville
Täältä voi tilata ainakin 2 ekaa kautta jos kiinnostaa! Muutenkin videodivari on kultakaivos sarjojen suhteen!
Marko-77
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702620- 1612422
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182047Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."21702"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591414Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1961313Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171078Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää811068Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3491002