Töitä kielimatkalle haluavalle

Hei! Olen 11.v Kaivolalainen ja ulkoilutan koiria ,pesen ikkunoita ,moppaan lattioita ja teen muuta tuollaista pikku työtä Perttelin Kaivolassa, Halikon putolan ja Salon keskustan alueella rahaa vastaan. Kesäisin myös Inkereellä. Ota yhteys [email protected]
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähetin sulle sähkö posta hommia luvassa

Äänestä
  • Kiva ,mut lisää kaipaan ja paljon.

    Äänestä

Sori en kaipaakkaan oon pahoillani

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juniori työläinen kirjoitti:

Hei! Olen 11.v Kaivolalainen ja ulkoilutan koiria ,pesen ikkunoita ,moppaan lattioita ja teen muuta tuollaista pikku työtä Perttelin Kaivolassa, Halikon putolan ja Salon keskustan alueella rahaa vastaan. Kesäisin myös Inkereellä. Ota yhteys [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu