Nyt alkaa taas Matkaoppaat ja mainosten mukaan saamme nähdä kuinka suomalaisnaiset rakastuvat ihaniin gigolopapukaijoihin. Hyi että hävettää suomalaisten naisten puolesta, ja hävettää miehenäkin, kun joutuu toteamaan: "Kyllä, minun maastani tulevat naiset käyttäytyvät tällä tavalla."
Samaan aikaan on sitten kuitenkin aivan hirveää naisten alistamista ja prostituutiota jos suomalainen mies sattuukin haluamaan ulkomaalaisen rotunaisen.
Onko suomalaisten joukossa enää aitoja naisia eikä tummiin naistennaurattajiin ja lantionkieputtajiin haksahtavia kotimaataan vihaavia ja sukupuolitauteja pohjoiseen rahtaavia kalkkunoita? Kiinnostaisi tietää millä mielin suomalaiset televisionkatsojat katselevat tuollaista toimintaa...
Täytynee suunnata katseensa ulkomaille, sillä toisin kuin täällä äärifeministien luvatussa maassa, monissa maissa oikeasti arvostetaan hyvin käyttäytyvää ja naisia arvostavaa miestä, eikä miehen mitta ole machokukkoilun määrässä.
Matkaoppaat - suomalaiset naiset hävettää!
5
465
Vastaukset
- voi, voi,...
Asiakaspalvelussa ollaan kyllä suorastaan inhottavia asiakkaita kohtaan ja pilkataan selän takana, ei kai tämä totta ole?
- ))).
Eilen oli kaksi "tyylikästä" rouvaa matkaoppaissa. Kekkaloivat korkkareissa, täydessä , raskaassa meikissä. Toinen mummoikäinen tokaisi vaatekauppaan mennessään, "ei tänne, täällä on mummo muotia", heh. Hiki virtasi, meikit haihtui, mutta hieno pitää olla. Eikö olisi ollut mukavat, rennot lomakuteet päällä, mutta suomalainen pukeutuu joko yli- tai ali-, on nähty niitäkin jotka eivät pukeudu lainkaan. Hyvä ohjelma muuten, näkee millainen suomijuntti on maailmalla.
- Täti 50
Suomalaiset miehet ovat kateellisia kun me "mummoikäiset" rouvat saamme nuorta poikaa etelässä. Itse ainakin olen imarreltu että saan huomiota ja läheisyyttä siellä, päinvastoin kuin Suomessa, jossa vanhat äijät haukkuvat ja nimittelevät läskiksi ja mummoksi.
- Jorgos vaan
Vanhan naisen tatuoitu selkä on mielestäni kiihottava näky.
- Tyhmiä akkoja
Ne matkaoppaat nolottavat eniten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2699812IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3157006Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?801810Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61461Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1061424- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751109Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin42907Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24780MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752