Viitaluoma sai eilen maistaa Ruudun pusua ja itkuhan siinä tulla pillahti. Nätti pusu noita lisää. kanadan nuorilta pari makeaa pommia slovakki pelissä. Mahtavia niittejä. Tahtoo lisää lisää lisää... kiva nähdä kun pikku leijonat saa maistaa kanadan pusua. Se on kova pusu ja se paukahtaa kovaa. lätkän suolaa. Puhtaat kovat pusut.
Nätti pusu rudilta
5
154
Vastaukset
- jätkätietämys
Välttämättä moni ei jaa tuota intoasi katsella, miten miehet jakelee pusuja toisilleen. Ymmärrän kyllä, miksi se on sinulle tärkeää.
- Negas
Kunnon håmostelua!! Ekaks maustettua huulikiillettä ja pusuja
- zöhö
Tämäkö taklaus muka ruma?? Taklaus ei ollut edes kova, myöhässä... riippuu lasien väristä. Suomi-jääkiekon vihollinen numero yksi on muutaman roska iltapäivä lehden gonzo tyylinen urheilu uutisointi(ei pidä sekoittaa tähän journalismia). Näiden vessapaperi-lehtien takia jääkiekon muuttamista sählyksi vaativat juuri he jotka eivät sitä seuraa.
- juha822222
Totta. Kovat taklaukset ja tappelut ovat yksi osa jääkiekkoa. Esim Ruutun lehkoselle antama pusu oli puhdas ja niitä tarvitaan enemmän.
juha822222 kirjoitti:
Totta. Kovat taklaukset ja tappelut ovat yksi osa jääkiekkoa. Esim Ruutun lehkoselle antama pusu oli puhdas ja niitä tarvitaan enemmän.
Ruuttu joutaisi poistaa SM-liigasta, kukaan ei ainakaan menettäisi mitään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949417Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki744908Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.444571Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j82368Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001576- 431395
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota531310Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441286Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641252Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.451192