Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ikuisesti ajellut

Olisiko jollakin todellista tietoa miten
ns.kotikonstein saisi mieheltä karvat pois
kivuttomasti niin ettei ne kasva uudelleen???
Jatkuva ajelukin vuosien myötä alkaa harmittaa
ja jopa ärsyttää henkisesti.
Ehkä joku osaa auttaa minuakin?
12625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja myös ärsyttää, kun samoja kysymyksiä ja samoja vastauksia saa lukea viikosta toiseen. Ottakaapa hieman pakkia, tallentakaa kootusti aiemmat näkemykset sekä ohjeet ja tehkää niistä analyysit iänikuisen samojen kysymysten toistelujen sijasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikuinen kirjoitti:

Olisiko jollakin todellista tietoa miten
ns.kotikonstein saisi mieheltä karvat pois
kivuttomasti niin ettei ne kasva uudelleen???
Jatkuva ajelukin vuosien myötä alkaa harmittaa
ja jopa ärsyttää henkisesti.
Ehkä joku osaa auttaa minuakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu