Siis meitä ihmetyttää tämä miesten kokokeskustelu, kun puhutaan ettei edes saunaan uskalla mennä kun on levossa niin pieni. Voi hyvänen aika miehet, ottakaa järki käteen! Mitä väliä sillä on millainen kulli on levossa, juhlakuntohan sen ratkaisee. Levossa pienen pieni penis on usein erektiossa paksu ja iso. Tiedän tämän kokemuksesta... älkää siis välittäkö millainen se on levossa. Ja jos se on erektiossakin pienehkö, niin ei se maailmaa kaada. Kliseisesti sanottu: ei se koko vaan se miten sitä käyttää!
lepokoolla ei mitään väliä!
me naiset
73553
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näin on. Mitä väliä sillä on kuinka pitkä kalu on kustessa, tulee se kusi lyhyemmästäkin ulos ihan sujuvasti.Erektio mitta kait sentään on tärkeämpi.
t. lepo: 9cm erektio:17cm
ja nykyään tuntuu olevan jos jonkinlaista impotenttiä liikenteessä. yksi petikumppani sanoi, että ihanaa saada kunnolla, sen ex pystyi n. kerran kuussa.
Kyllä se lepokokokin merkitsee, ainakin minulle. Mitä mukavampi pullotus ihan perusasennossa, sitä paremmin mielikuvitus lähtee laukkaamaan! Toki se juhlakuntokoko on tärkein, mutta oman kokemukseni mukaan pieni on aina pieni. En toki kiellä sitä etteikö poikkeuksia olisi... Saattaahan olla niinkin, että omalle kohdalle on sattunut ne poikkeukset, joilla pieni on aina pieni.
Ehkä olen vanhanaikainen, mutta kyllä se koko merkitsee; The Bigger, The Better!
Hyvä tietää, että kaltaisiasi vaativia naisia on olemassa. Itsekin kaikin puolin hyvin varustettuna miehenä olen tottunut vaatimaan naisiltani mm. mukavasti puristelevaa treenattua pillua, kiinteitä ja vähintään c-kupin rintoja, aulista mieltä (n. pari kertaa päivässä, tilanteen mukaan), konstailematonta suhtautumista suuseksiin ja anaaliin, sporttista ja kurvikasta vartaloa, multiorgasmit erittäin suotavia - tai sitten muuten useampia orgasmeja per kerta ja tietysti parhaat naiset vielä ejakuloivat vapautuneesti.
Olen vanhanaikainen, joten Elina - jos tunnistit itsesi... housut pois ja peppu pystyyn!
Sulla on vaan niin väljä pillu et tarviit joka kerta suurempaa mynää.. heh heh..
Täysin samaa mieltä. Omalta osaltani voin sanoa sen, että oma lepokokoni on usein saunaporukan pienimpiä, mutta juhlakunnossa kalu on kaikkea muuta. Oma tyttöystävänikin on kehunut useaan otteeseen sen "kasvukykyä". Ei kannata masentua, jos se ei koko aikaa pullotakaan, tärkeämpää on sen koko täydessä toiminnassa;).
Sen verran lepotilan koosta voi päätellä, että ei se kalu siitä ainakaan pienene erektiossa, oma kaluni on 14 cm lepotilassa, joten ainakin sen kokoista on sitten "luvassa"